Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jól kereső férfiaknak csak ez a 3 típusa van?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi jól keres, nem szegény, hanem kifejezetten jómódú vagy gazdag, akkor..

1.) Elvárja, hogy a nő is sokat keressen

2.) Úgy érzi, hogy a nő alárendelt, és "tartozik neki", a pénzéért cserébe, és ennek megfelelően viselkedik vele

3.) Elvárja, hogy a nő 15-20 vagy akár még több évvel fiatalabb legyen nála


2016. dec. 30. 17:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
De ki akar csak úgy élni a világba? Ha engem "eltartana" valaki, tanulhatnék és dolgozhatnék. Persze most is, csak válogathatnék. Mondjuk akkor meg ott van az, hogy ha betöltök egy kort, akkor lecserél, szerelem ide vagy oda.
2016. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%

Nő vagyok, de nem értem, mi ezzel a probléma.

Miért, jótékonysági intézményt kéne játszania?

2016. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mert ingyen semmi sincsen drágaságom ezt jól vésd az eszedbe!. Attól hogy nő vagy, nem mentesülsz az életből, ugyanúgy tenned kell neked is dolgokért.
2016. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki "jól kereső" vagy "gazdag" az nem egészen ugyanazt jelenti. Én például nem keresek jól, mivel még egyetemista vagyok, viszont a családi vagyonunk az igen tekintélyes. Már most egy rakás zsém van, úgy hogy nem tettem érte semmit, emiatt nem is nagyon érzem magaménak, szóval rám abszolút nem jellemzőek ezen elvárások, engem totál nem érdekel a pénz, teljesen mindegy, hogy a lány akivel ismerkedem mennyit keres,nem fogom alárendeltként kezelni, elvégre én se tettem semmit azért, amim van. Csak egy olyan lányra vágyom, akivel kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást.

Viszont akiknek adott esetben nem volt semmijük és önerőből küzdötték fel magukat és érték el, hogy sok pénzük legyen, illetve akik szimplán csak jól keresnek lehet ,hogy úgy gondolkodnak,hogyha már ennyi mindent letettek az asztalra, akkor lehetnek ilyen-olyan elvárásaik. Valamilyen szinten érthető, bár szerintem alapvetően rossz felfogás a pénz, meg a kor meg ilyen felszínes dolgok alapján párt választani, de hát ők tudják. Amúgy sztem a jól keresők között sem gondolkodik így mindenki.

2016. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi van?
2016. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a három típus van.

Ha ezek a pasik megtalálják életük szerelmét, akkor dől ez a 3 pont, viszont, amíg nem, addig nem fognak minden luvnyát pénzelni.


Nő vagyok, és az #1 vonatkozik rám.

2016. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Van normális is, csak ők már hamar foglaltak. Sokszor még azelőtt is, hogy megkapnák azt a jó állást.
2016. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Bocs, de mi van?"


valaki nagyon okos. Ne érjen meglepetésként, sok van itt belőlük!

2016. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

15os vagyok.

A "bocs, de mi van?"-nal az ertetlensegemet szerettem volna kifejezni, a kerdessel kapcsolatban. Hogy ennek "bocs de megis mi az alapja?" (persze, biztos vannak olyanok mint amiket irtal, de mi az alapja annak, hogy csak ez a harom letezik?), "bocs de ez eros tulzas, nem gondolod?..." -a tobbi ervet, ellenervet leirtak mar elottem.

Hogy mennyire vagyok okos, nem tudom, de eloiteletes biztos nem vagyok.

2016. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Te elvárod, hogy sokat keressen, de ő ne várja el, hogy te sokat keress, mi?
2016. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!