Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ha egy lány társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy lány társkeresőről megtalálna titeket facebookon és ott írna rátok, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
és milyen üzenetnek örülnétek?

2016. dec. 30. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, mivel sose nem történt velem még ilyen és nem is fog.
2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Le lennék nyűgözve. Mindig ilyen pszichopata barátnőre vágytam.
2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem örülnék. Nem ismer, máris nyomoz.
2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Eleve nem is kapnám meg, mert nem ismerősöm... -.-

De ha társat keresek, akkor ne facebookon írjon már, ha ő is fenn van bakker!

2016. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem tudna :D

De ha már ír, amivel nincs gond, akkor már miért nem eleve a társkeresőn? Hisz az pont erre való!

esetleg ha valami miatt korlátozva van, és semmiképp nem akar elszalasztani, akkor megérteném. de akkor mondja el az indokot. én nyitott vagyok :D


25/F

2016. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem zavarna. Sokan úgy fogják ezt fel, hogy ez már nyomozás, és valószínűleg baj van a csaj fejében. Pedig pl velem is előfordult már, h az adott társkeresőn nem tudtam írni, mert fizetős lett volna, így inkább megkerestem facen, elkezdtünk beszélgetni, és mint kiderült, egyikünk sem volt pszichopata. :)

Az üzenet mindegy, csak ne annyi legyen, hogy "Szia!". Kérdezzen valamit, vagy valami kamu indokkal írjon rám, mindegy mivel. Utána már úgyis alakul minden. :)

2016. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Velem már történt ilyen, nem reagáltam, mert nem normális. Még azelőtt akar többet tudni rólam, hogy tudná, szeretnék e vele ismerkedni.


Nem nagy cucc megtalálni, hisz csak rákeres a társkeresős képemre és máris kidob a google.


Szerintem egyébként csináld ezt, mert így gyorsan rájön a csaj, hogy valami nem stimmel veled.

2016. dec. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fordított nemeknél is ugyanígy gondolom.
2016. dec. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, ha valahogy megtalálna (úgysem talál meg). Egy sima "Szia, XY oldalon láttalak, szimpatikus vagy, szeretnék ismerkedni veled" teljesen megfelel elsőre.

Ja, nem vagyok fent társkeresőn.

2016. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia

Én pont fordítva, tehát férfiként írtam rá lányra. De ez már azután volt miután társkeresőn valamiért nem írt többet, vagy letörölte magát. Hozzáteszem egyik lány sem hajtott el, mindkettővel találkoztam, amit persze már facen beszéltünk meg. Az más kérdés, hogy utána nem alakult ki semmi.

23/F

2017. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!