Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nem veszem észre, ha megtetszek valakinek és csak eldobom a gondolatot, a lehetőséget már fejben? 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy nagyon "bunkó" vagyok.

Világéletemben azt hittem, hogy nekem egyáltalán nincs esélyem a legtöbb lánynál, rám sem néznek, stb stb - Szóval az önbizalmam közel állt egy ideig a padlóhoz.


Viszont az utóbbi időben egyre több lányról derül ki, hogy tetszettem/tetszek neki.. megfogom őket a viselkedésemmel, kedvességemmel - ami nekem természetemből fakad, semmi extra nincs benne, nem tartom e miatt különlegesnek magam s ez nálam nem új dolog.


Volt olyan lány, aki tetszett s csak utólag tudtam meg, hogy én is neki és késő bánat lett belőle. Azért, mert mindig elhessegetem a gondolatot, hogy nekem annál a lánynál van esélyem. És sokszor nem is látom a lányon a kölcsönös érdeklődést, mégha meg is van.


Hol rontom el? Miért vagyok ennyire "érzéketlen" ezen a téren?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat! :)



2016. dec. 31. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem te rontod el, a legtöbb lány általában a legapróbb jelét sem adja, ha tetszik neki valaki.
2016. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Talán igazad van, 1. :)

Én nem vettem észre jelét annak (legtöbbször), hogy érdeklődne is... de valahol biztos hibázok én is

2016. dec. 31. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Világéletemben azt hittem, hogy nekem egyáltalán nincs esélyem " - és ha ez a belső hited elég erős, akkor a legnyilvánvalóbb dolgokat se veszed észre.

Szóval legyél kicsit nyitottabb, és inkább figyelj, mint hogy agyalj - hülyeségen, mint kiderült.

2016. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt igyekszek megfogadni :)
2016. dec. 31. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Ott van a baj, hogy nem tudod, nem ismered a különbséget férfi és nő gondolkodása, lelkivilága között. Férfi vagy, férfiaggyal próbálod megérteni a nők jelzéseit. Nem fog menni! Figyelni kell és tanulni!

57F

2017. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem értem, miért lennél "bunkó". :)

Jól írják, minden fejben dől el. Építsd az önbizalmad!

2017. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Azóta változott valami? Én is pont ugyan olyan vagyok mint te, nem tudom észrevenni,hogy tetszem e neki vagy sem.

2017. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi nem változott... sajnos :)
2017. jún. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!