Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha egy lány kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány kezdeményez nálatok és elutasítjátok, akkor az azért van, mert nem tetszik nektek, vagy mert elvette tőletek a lehetőséget, hogy izgalmasan megküzdjetek érte?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra még soha nem volt példa nálam, hogy egy lány kezdeményezzen, de ha lett volna és tetszik akkor semmi akadályát nem láttam volna bármi többre sem.

Ez a nőért küzdéses szemlélet legfeljebb azoknak szempont akik csak ennyit akarnak egy nőtől, sikerélményt amikor végre megkapják, utána meg...

2015. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

"izgalmasan megküzdjetek érte"


Istenem, ezek a leányregények!

2015. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszik, vagy csak éppen akkor semmi kedvem nincs hozzá.
2015. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik, vagy ha foglalt vagyok
2015. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem szoktak ezek küzdeni. Van egy kis akadály, már mennek is a következőhöz. :D
2015. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen, de ha lenne, akkor azért, mert se külsőre, se belsőre nem tetszik. Küzdeni egyetlen lányért sem érdemes, mert vagy tetszel nekik, vagy nem, ez nem a küzdésen múlik.
2015. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy foglalt vagyok, vagy nem tetszik, vagy mindkettő, vagy foglalt vagyok, és tetszik, de hűséges vagyok.
2015. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon nem tetszik.Szeretem ha kezdeményez a lány,minek fussunk köröket ha szexelhetünk is.
2015. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha nem tetszik. Számomra kínos lenne, ha "harcolna" értem, mert nem egy rohadt trófea vagyok, hanem ember.


Ez a harcolás a lányok mániája, lételemük a drámázás.

2015. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális srácnak nem mániája ez a vadászösztön-baromság...
2015. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!