Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért háborodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért háborodnak fel ha egy csúnya/átlagos kinézetű pasi szép barátnőt akar magának?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs ugyanúgy jogunk a jóra és a szépre? Miért kell a külső alapján kasztosítani a férfiakat? A szépség csak a totális véletlen műve és nem pedig az egyén által végzett munka eredménye, mint pl. egy szuper munkahely, amelyet valaki sok év tanulás után érdemelt ki. Ennek ellenére meg a szép emberek alanyi jognak tartják a szép csajokkal való párkapcsolatot, miközben elmondják mindennek azokat a férfiakat, akiknek a genetika "randomszám generátora" sz*r sorszámot húzott pedig ők is csak arra vágynak, hogy egy kicsit a "kondér közelébe férkőzhessenek" és boldog testi/lelki örömöket élhessenek át. Aki erre vágyik és nem élheti át csak azért, mert a szülei anno kib***tak vele, akkor mi a fenét csináljon, hogy kielégítse az elfojtott vágyait anélkül, hogy bekattanna? Miért kell a kevésbé előnyös külsejű emberekhez így viszonyulni? Ha nem tévedek ez amúgy diszkrimináció, ami ellen szoktak küzdeni bizonyos körök és azt hiszem az alaptörvény is említést tesz róla, hogy senkit nem lehet a kinézete alapján hátrányosan megkülönböztetni. De konkrét hivatkozással nyugodtan kijavíthat bárki, ha esetleg tévedek. Mindenesetre rossz megélni, hogy ilyen nagy különbségeket tesznek ember és ember között. Flamelés és ködösítés nélkül légyszíves magyarázzátok már el ezt nekem, hogy miért van nekünk kevesebb jogunk, mint egy 190 centis, dús barna hajú, borostás szépfiúnak. Bocsi, ha erősen fogalmaztam, de tényleg nem értem.

2016. dec. 31. 17:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%
Felőlem akarjanak szép barátnőt a csúnya fiúk, nem érdekel. Csak akkor ne utálkozzanak azon csúnyább nők felett, akik jóképű férfit szeretnének társnak. Plusz, hadd döntse már el az a szép nő, hogy beéri egy csúnya férfival, vagy ő is azzal van inkább, aki neki is tetszik. Általában ezek a nők vannak felszínesnek titulálva, holott jó nőként egyáltalán nem nagy elvárás, hogy jóképű férfit szeretne maga mellé.
2016. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
80%
ezeket valami előadáson mondod hogy mindenki felháborodik ? :)
2016. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

A nők is kasztosítva vannak.


Mellesleg azért, mert ezek a férfiak az égvilágon semmit nem csinálnak, hogy jobban nézzenek ki, a szar genetika ellenére.


Ráadásul te azt akarod, hogy a külsőd miatt ne rekesszenek ki, ugyanakkor szép nőt akarsz. Tehát ha rólad van szó, ne számítson a külső, de ha nőről, igen?

2016. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Nem gond, akarhatsz szép barátnőt, de ne háborodj fel, ha ő is hasonló kaliberű pasit akar!

Hisz neki is van joga hozzá, nem?

2016. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%
Akarni lehet. De gondolom akkor nem zavar, ha minden nő jóképű férfit akar.
2016. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert a nő nem tárgy vagy árucikk, amit akarni vagy megszerezni lehet, az ő beleegyezése nélkül.

És amikor itt veritek a seggetek a földhöz, hogy nektek igenis csak a szép nők kellenek, akkor gyakorlatilag épp azt hagyjátok figyelmen kívül, hogy nekünk is van ám beleszólásunk, hogy kivel akarunk összejönni!


Hát képzeld, ronda kis görcsökre nem nedvesedek. Csak amíg tíz pasi jut egy nőre, addig ÉN megtehetem, hogy válogatok.

De sebaj, majd 40 évesen, ha csak félárbócon áll a zászló, majd ti is lejjebb adjátok a magas igényeiteket. ;)



Akarni lehet, jogod van hozzá.

Csak hagyd abba a követelőzést, és nyugodj bele, hogy nem lesz.

Puszika!

2016. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
65%
Én aztán nem háborodok fel rajta... :D Már rég nem foglalkozom másokkal. Szóval: kit érdekel?
2016. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
#6: Oké, ezt mind értem. De akkor légyszíves árul már el nekem, hogy mi ronda pasik, hogyan részesülhetnénk mindabban a jóban, ami a szép pasik kiváltsága? Hogyan lehetnénk boldogok? Nekünk is vannak érzéseink és lelkünk illetve vágyaink! A pozitív szép dolgok (szép női test és szép/kedves női szavak) hiánya pedig megviseli az embert mind testileg, mind pedig lelkileg.
2016. dec. 31. 17:52
 9/49 anonim ***** válasza:
82%

Ja megvisel titeket, de ha a nőket kell leírni mekkora szemétládák az nem visel meg...


Szép női test? Ti is ezt jelölitek meg elsődlegesen.

Szóval miért ne kéne azt gondoljuk, hogy tárgyként kezelitek a nőket?

2016. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
87%

8: Ó, hát pont úgy, ahogy a kövér vagy csúnya lányok részesülnek mindabból, amit egy helyes férfi tud nyújtani!

Túlnézel a burkolaton, és olyan embert keresel, aki boldoggá fog tenni és szeret!

Ha azt hiszed, hogy egy szép nő lényegesen boldogabbá tehet csupán a külsejével, akkor beteg vagy, és kezeltesd magad!

2016. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!