Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még, , normális értékre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még, , normális értékrendű'' csinos lányok, nők akiknek fontos hogy megbízható társ legyen mellettük?

Figyelt kérdés
...vagy iden is marad a magàny,mert az ilyen nők továbbra is a nagymenőket keresik(akik leépitik őket az arroganciàjukkal)
2017. jan. 1. 08:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy "jo ember" vagy. Es ha mondjuk csak magadat hiszed annak? Joszif Visszarionovics Sztalin is jo enbernek hitte magat, oszt nem volt az. Lavrentyij Pavlovics Berija is jo embernek hitte magat, es o sem volt az! Meg a legelvetemultebb is jonak gondolja magat, ugyanis senki sem hiszi magat rossznak. Tehat ne magadat minositsd "jonak", hanem a kornyezetet reakcioibol itelj!
2017. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem alázott vagy mocskolódott itt, tényeket írtak. Én egy normális értékrendű,csinos nő vagyok. Nálam alap elvárás a megbízhatóság és a hűség, mert én is megbízható és hűséges vagyok. Fontos továbbá, hogy a társam tanult legyen és intelligens, mert én is az vagyok. Fontos, hogy fizikailag vonzónak tartsuk egymást. Én egészséges életmódot folytatok és rendszeresen sportolok, és tőle is elvárom, hogy ne a tv előtt punnyadjon. Ja, és még valami: én anyagilag teljesen független vagyok, és nem kívánok eltartani egy ingyenélőt, tehát ezt tőle is elvárom.

Röviden: csak azt várom el egy kapcsolatban, amit én is beleteszek, semmi többet. Ez szerintem normális értékrend. Nos, ha te is csak azt várod el amit te tudsz nyújtani, nincs baj. De ha te nem vagy vonzó és ezt mégis elvárod egy nőtől, akkor nem biztos hogy sikeres leszel. Ugyanis rossz hírem van: a városi legendák ellenére léteznek férfiak, akik jól néznek ki és megbízatóak, sőt még céltudatosak is. Nem minden jó külsejű pasi egy tróger. Na, erre mit lépsz?

2017. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%
12-es! Nekem van eselyem, ha jo kulseju vagyok, de irtozatosan troger? Meg magamat is tobbszor becsapom es magamat is megcsalom idonkent nokkel!
2017. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Mutatja az oldalon lévők értékrendjét hogy lepontozzátok,ha valaki azt várja el amit beletesz, és semmivel sem többet :-)
2017. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Szóval van munkám, nem csalom meg a párom és csinos, fiatal lányként elvárhatom fordítva is ugyanezeket, vagy az már úgy nem kóser?
2017. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Szóval van munkám, nem csalom meg a párom és csinos, fiatal lányként elvárhatom fordítva is ugyanezeket, vagy az már úgy nem kóser?"


Most bocs, de ezek nem túl nagy elvárások azért :)

2017. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Erről postról egyébként az a vicc jut eszembe, hogy mi a különbség a prosti és a büdös prosti között...



Szóval normális értékrend az, ha veled is lefekszik? :)

2017. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nagyon tipikus magyar mentalitás.A nő szenvedjen azért,hogy jól nézzen ki,de nézze el,ha a párja az igényesség alapkövét sem sajátította el(napi tusolás x,hajmosás heti legalább 1-2szer x,stb). Komolyan nem lenne semmi bajom veletek,ha csak az 50%ok várna el annyit a partnerétől,amennyit nyújtani tudtok.
2017. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Naponta fürdöm,hajat mosok,borotválkozom....
2017. jan. 21. 20:49
 20/25 anonim ***** válasza:

Az még nem elég, minden ember fürdik naponta, nyáron többször is.


Olyant keress aki hasonló mit te.

2017. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!