Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találhatnék a vállalkozásb...

Hol találhatnék a vállalkozásba egy megbízható, csinos asszisztenset Zalában?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem privit ...
2016. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem tudjátok szétválasztani a magánéletet a munkával?

Keress egy barátnőt, bakker, a munkát meg olyannal végeztesd, aki ért is hozzá. Vagy jó lesz csődbe menni?

2016. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
* munkától, na
2016. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
#2, nem biztos, hogy barátnőt keres... van oylan hely ahol jobb ha egy csinos nő van, mintsem a 60 éves zsuzsi nagymama a pult mögött.
2016. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
csak nehogy szexuális zaklatás legyen a vége.. jó kis perben a sz@rt ki kiperelik belőled.
2016. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Valami diszkóban.

Ha így hirdetnél, csak butuska cicababák jelentkeznek, mert egy komoly nő ilyenre nem hajlandó.

Tény, hogy van olyan, ahol a külső előnyt jelent, de ez így szánalmas.

Kérj be fényképes önéletrajzot, aztán hívd be azokat, akik ránézésre megfelelnek.

Még jó, hogy ez nem hivatalos formában hangzott el, mert diszkrimináció lenne, ami törvénysértő.

2016. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

"a 60 éves zsuzsi nagymama a pult mögött."


57 éves vagyok és nem vagyok nagymama - kinézetre sem!! :D

És lehet, hogy nem vagyok olyan csinos, mint egy fiatal, de sokkal-sokkal türelmesebb, empatikusabb vagyok, jobban tudok az emberekkel foglalkozni :D


Amúgy meg a kérdező nem is jelölt meg kort, csak Ti "vittétek el" a témát.


Kérdezőnek: szerintem a Jófogás nagyon alkalmas lenne erre- adj fel egy álláshirdetést ott.

Ha jól tudom, nem is kell fizetni érte...

2016. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Ez így igaz, ő nem adott meg kort, de amikor csinos nő a téma, az emberek 100%-a nem 60hoz közeli nőkre gondol.

Meg ne sértődj, mert nem személyeskedés, de nekem ez a kor már "néni".

Elhiszem, hogy empatikus vagy, tulajdonképpen ez is a korral jár. Az ember megtanul türelmesnek lenni, nem felhúzni magát apróságokon, mert 57 év alatt már megtanultad, hogy felesleges idegeskedni, úgyse változik attól semmi. Én ezt már 30 körül észrevettem magamon.

De az az igazság, hogy valószínű nem csak dekorációnak kell egy asszisztens, és a saját kolléganőimen látom, akik képzett, tanult nők, hogy a számítógépet borzasztó lassan, körülményesen kezeli. Mi már ebben nőttünk fel, nekik egy új program problémát jelent.

Míg én 5 <munkát> lezavarok, ő az első végéhez közeledik.

Nap mint nap tapasztalom. Én már rég kész voltam, a híreket olvasgattam, kérdeztem a kolléganőt, nála mi újság. Aztán egy óra múlva mondta az ő eredményét. Én negyed óránál többet nem dolgoztam a "projekten".

És tényleg bocsáss meg, de ha azt mondja a főnököd, hogy az új terméket told már fel instára ezzel meg azzal a hashteggel, mit csinálsz? (és most ne keress rá google-ban!).

Az én szüleim is gépeznek, játszanak meg facebook-oznak, sőt igazság szerint 56 és 58 évesek. Ez véletlen, nem kamu. De hogy egy munkát nem bíznák rájuk, az is fix.

2016. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

"mert 57 év alatt már megtanultad, hogy felesleges idegeskedni,"

Nem láttál még piros lámpán átrohanó NYUGDÍJAS nénit? Vagy pl. uszodában dolgoztam és a 6 órás nyitás előtt 5 perccel már ott verte az ablakot, hogy mikor nyitok már, stb. (amúgy nem vagyok nyugdíjas és még 10-el kevesebbnek is szoktak nézni - aztán nem hiszik el a koromat:D)


" a számítógépet borzasztó lassan, körülményesen kezeli. "

Nos, 10.-ik éve Vaterázom, a régi nagy csapattal kezdtem, SAJÁT ERŐMBŐL tanultam meg az egészet, jelenleg kb 2 EZER adásvétel van a hátam mögött :D (nem ez a fő tevékenységem) És ahogy változtak a dolgok, úgy tanultam meg az újabb és újabb dolgokat :-)

Az elsők között volt telefonkártyám és hordozható, TV-s (!) DVD lejátszóm :-)


" ha azt mondja a főnököd, hogy ..." - nincs szó szoros értelmében főnököm (amúgy több is van), mivel vállalkozó vagyok :D És megnézés nélkül az insta= instagram, ahol gyönyörű képek vannak és mindenki azon lóg - lassan jobban, mint a Facén :D


Bocs, kérdező, már majdnem lelkiismeret furdalásom van, hogy kicsit elvittük a témát, de tulajdonképpen én már megválaszoltam a Jófogásos hirdetéssel és igazából - ha nem is szorosan - de hozzátartozik a témához: milyen előítéletek alapján ítélnek meg egy munkavállalót (na jó, azért tényleg vannak, akik nem tanulják meg a számítógépet - én sem tudok jó pár dolgot, amit szívesen megtanulnék, csak idő kellene hozzá)

2016. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Igen, én is ezt javasoltam neki, hogy hirdessen, de ne ezzel a szöveggel, + kérjen fényképet, abban semmi rossz nincs.


OK, kezeled a gépet, nem vagy egy tipikus öregasszony, de írtam is, hogy nem akartalak megbántani egyik mondatommal sem.

A Vatera egy hobbi, senki nem szól rád, ha lassan csinálod (10 év után már biztosan nem), vagy ha valami nem jó, hát újra kezded, és kijavítod.

De egy új, komplex programot, ami még egy 20 évesnek is gondot okoz, szerintem már nem tudnál elsajátítani, nálunk 3 hónapos oktatással kezd egy új belépő, és bizony nem tudja mindenki befejezni. És ez csak egy szolgáltató cég, nem vagyunk informatikusok.

Egyébként azt akartam még írni, hogy a rendszerváltás előtt nem volt divat munkanélkülinek lenni, és a fiatalok amint kikerültek az iskolából, dolgozni kezdtek. Ha Te is, akkor 1 év múlva nyugdíjba mehetsz. De akkoriban le sem érettségizett mindenki, az én anyukám 16 évesen már dolgozott, idén már nyugdíjas lehetne, ha 20 éve nem lenne háztartásbeli.

Többek között ez is az oka, hogy a munkaadók nem szívesen alkalmaznak ilyen korú embereket. És lássuk be, az idősödő emberek oldaláról ez szomorú, de a munkáltató oldaláról nézve teljesen érthető, hogy nem 1-2 évre akar valakit betanítani, meg minden harmadik héten szívni a táppénz miatt, mert az is tény, hogy egy átlagos 25 évesnek nincsenek komoly egészségügyi problémái, míg egy átlagos 57 évesnek vannak.

Az én 58 éves apukám 11 féle gyógyszert szed, és sajnos a korosztályára ez teljesen jellemző. :(

2016. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!