Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de rám se bagózik, hiába írok neki. Azon agyalok, hogy írok egy kamu búcsúlevelet, hogy hátha foglalkozni fog velem. Mit gondoltok, milyen ötlet ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez egy oltári nagy ökörség!!! Szánalmas próbálkozás lenne. Ha annyira felakarod kelteni az érdeklõdését ismerkedj vele, udvarolj neki.
2015. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Már próbáltam.:( Egy időben fogadta, később meg rejtettbe kapcsolta magát az fb-én és úgy tesz mintha nem léteznék. Miért ilyenek a nők?

Bár úgy fest csak az izmos gépállat terminátorok kellenek nekik akik finganak és üvöltenek! Gyűlölöm őket! Aki mást mond az hazudik!

2015. nov. 28. 09:45
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos, hogy azokra bukik egyszerûen nem vagy az esete és nem akar téged hitegetni. Ebben az esetben viszont jobban teszed ha békén hagyod.

#1 voltam

2015. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ilyen hozzáállással ne csodálkozz ha elhajt a pelcsába!
2015. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem a brutál gépállatokat szeretjük.

Szimplán utáljuk az érzelmileg manipulálni próbáló hisztis kis pötsöket.

Érzed a különbséget?

Egyszer beugrottam ennek, meg is bántam.

Másodjára, mikor bepróbálkozott, írtam a rokonságának, a barátainak arról hogy mire készül, és ráhívtam a mentőket.

Égett a pofája rendesen.

A lelki terror, zsarolás nem jó kapcsolati alap, idióta.

2015. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Amúgy két három csaj velem összeakar jönni. Az egyik nagy, hájas. A másiknak meg ocsmány pókharapó fogai vannak és vihognak.

A harmadikról meg inkább nem is beszélek, mert csoda hogy olvasni tud!

2015. nov. 28. 09:53
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen hozzáállással mit vársz?

Szupermodellt?

Kétségbeesett, hisztis pasi, nulla önértékeléssel és sztereotip előítéletekkel normális nőnek nem kell.

Csak a hozzád hasonló csajoknak.

2015. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."


Kérdező, ilyen ötletekkel a tizenéves gyerekek szoktak jönni...

2015. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó!

Aki nekem kb ugyanezt a hisztit előadta, 42 éves volt.

Az IQ, EQ nem korfüggő.

2015. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Pár napra el is tűnnék, hadd aggódjon. És nem, nem fogok ezekkel az IQ light, mulatós a mobiljukból döngető nőstényekkel keveredni.

Ahhoz nekem túl magas az önértékelésem.

2015. nov. 28. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!