Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy a párom mellett is valami másra vágyok?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek, valami mégis hiányzik. Mindig is az idősebb férfiakat kedveltem. Az első kapcsolataim is mind legalább 10-20 évvel idősebbek voltak. És gyakran most is arra vágyom, hogy mind a hétköznapokban, mind szexuálisan részem legyen ebben újra, hogy valaki "dominánsabb" nálam. Nehéz ezt kifejezni milyen is ez, és milyen amikor egy nálam jóval idősebb férfivel vagyok. Az valahogy különlegesebb nekem.

Viszont szeretem a páromat, kisebb viták ellenére is jól megvagyunk. Csak most ez az érzés rám tört egy néhány hete és nem tudom hogyan kellene ezt kezelnem.


2017. jan. 1. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Meg akarod csalni, és most azt várod, hogy megsajnáljanak, és a buksidat simogatva azt mondják, semmi baj, ez természetes? Ha ennyire másokra vágysz, te egyáltalán nem vagy szerelmes, és legalább légy vele tisztességes: inkább szakíts, de ne csald meg.
2017. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

"Boldog párkapcsolatban élek," "Viszont szeretem a páromat"

hahaha, jó vicc :D

ha ez mind igaz lenne, akkor csak a pasid járna a fejedben, és nem más f..rka után vágyódnál!!!


ha arra vágysz, amit leírtál, akkor szakíts a mostanival, és legyél velük, ilyen egyszerű

2017. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!