Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasit első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasit első találkozás után az összes csaj elutasit, akinél próbálkozott, akkor mi lehet a probléma azzal a férfival?

Figyelt kérdés
Mi lehet vele akkora probléma, hogy utána két szót nem akarnak vele a nők váltani még neten sem? Lehet olyan, hogy valakinek ennyire visszataszitó a külseje? Csak külső függvénye ez? Mi lehet a gond? Megkérdezni nem tudom ezeket a nőket, mert ahogy már irtam, nem válaszolnak többet.

2017. jan. 1. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

ÖNISMERET!!!


őszintén, mi honnan a fenéből tudhatjuk? se nem voltunk jelen, se nem tudjuk, hogy milyen ez a pasi!


tehát a szóban forgó srác, végezzen önismeretet, pörgesse le újra a randikat, és gondolkodjon el, hogy mit rontott el!


lehet, hogy büdös a szája, de most őszintén..? nem tudom!

lehet, hogy olyan sötét mint az éjszaka..stb.

2017. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Csúnya.
2017. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy volt-e képcsere a találkozások előtt, de aki nem tetszik nekik képen, azzal nem is akarnak találkozni. Tehát képcsere után kellett volna eltűnniük.
2017. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy zajlottak ezek a randik?
2017. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Hogy zajlottak ezek a randik?"


Normálisan, a nők egyáltalán nem érzékeltették, hogy ne lennék nekik szimpatikus... Sőt, valamelyik azt mondta, hogy bejövök neki. Ezeknek ellenére az összes felszivódott a randi után. Egyik sem utalt arra, hogy baja lenne velem. Sajnos képtelenek a nők az őszinteségre.

2017. jan. 1. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Rengeteg oka lehet.


Lehet a külseje nem túl előnyös


Lehet, hogy nem képes beszélgetni, unalmas, korlátoltak a témái


Lehet, hogy bunkó, hogy rögtön a szexre tér


Lehet, hogy túl csöpögős, nyálas


Lehet, hogy kocka


Lehet, hogy szélsőséges nézetei vannak



Ezt csak egy módon fogod megtudni, ha őszintén magadba nézel

2017. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja


akár hiszed, akár nem, ez a fenti két kijelentés örök

törvény


szóval lehet szépen elgondolkodni a dolgokon

2017. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A külseje miatt van. Én nagyon ronda vagyok, és én is mindig így járok.
2017. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj h túlzottan erölteted?Én már jártam úgy h szülinapja után ajándékot akartam neki hozni,de mondta h ez neki túl ráhajtós,s hagynom kéne h a lány tegye meg a 2.lépést.Tudom fura nekem is volt hasonló tapasztalatom,pedig énis figyelek a külsőre,sportolok,igényes vok s nem vok ronda...Szerintem kicsit legyél lazább,ne úgy kezeld mintha a világon ő lenne a legfontosabb neked,neki is kelljen kicsit küzdenie érted!
2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a külső, lehet, hogy elég freak a srác.
2017. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!