Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni, amikor azt mondja?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint egy éve vagyunk együtt, egy városban lakunk. Folyamatosan mondom neki, hogy mennyire hiányzik és bárcsak vele lehetnék, és ő is mindig vissza mondja, vagy ő mondogatja egész nap, hogy mennyire hiányzom neki. Viszont csak 2-3 naponta akar találkozni, pedig még egy órára is megérné találkoznunk naponta, mert nem 3-3óra az út, hanem tényleg 10-20 perc. Nem az a bajom, hogy mondjuk hetente csak háromszor találkozunk és nem hétszer, hanem, hogy a nagy hiányzások mellett nem él a találkozás lehetőségével. Miért mondja, hogy hiányzom neki ha nem akar találkozni? Vagy miért nem akar találkozni amikor hiányzom neki? :/

2016. júl. 6. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mond, miért nem akar találkozni? Dolgozik, tanul vagy fáradt?
2016. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit. Év közben van, hogy azért nem tudunk találkozni mert mind a kettőnk tanul, vagy ő/én dolgozunk, akkor meg is mondjuk a másiknak, hogy bocsi, de tanulni/dolgozni kell. Nem gáz. De mindig azt mondja, hogyha pl megbeszéljük a szombatot, hogy "legyen inkább vasárnap." Ha megkérdezem, hogy miért van, hogy annyit válaszol "Kényelmesebb". Ez is micsoda? :/
2016. júl. 6. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom. Az én barátom még azt is megtette értem, hogy sokszor 8 km-ket biciklizett át másik városból csak azért, hogy láthasson. :/
2016. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem. Furcsa.

Ismertem egy ilyen pasit, ugyanezt csinálta. Nem is lett a dologból semmi, és a mai napig nem tudom, miért. Annyit mondott, hogy megbánta, hogy nem foglalkozott akkor velem. A munkája volt az első. Kérdeztem többször is, hogy van-e valakije, azt mondta nincs.

1 éve vagytok együtt, egy városban, közel egymáshoz időben. Ilyen esetben minden nap együtt kellene lennetek, vagy akár minden másnap. Más lehet itt a probléma. Vagy nem szeret már, és nem vágyik a társaságodra, vagy van egy harmadik.

2016. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!