Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismertségi körömben hogyhog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismertségi körömben hogyhogy ilyenek a preferenciák? (szép lány->szép fiú->átlagos lány->átlagos fiú->szép lány)

Figyelt kérdés

-A nagyon szép, gazdag elkényeztetett lányok , a gazdag ,jóképű, elkényeztetett fiúkat akarják.

-A gazdag, jóképű, elkényeztetett fiúk viszont a szegény, átlagos, szürke lányokért vannak oda.

-A szegény ,átlagos, szürke lányoknak azonban a szegény, átlagos, szürke fiúk tetszenek.

-A szegény, átlagos, szürke fiúk meg a nagyon szép, gazdag, elkényeztetett lányokba vannak belezúgva.


És akkor körbe is értünk. Nyilván nem csak ilyenek vannak, de úgy nagy átlagban én ezt tapasztalom a VALÓ ÉLETBEN.



2017. jan. 2. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én sehol se tapasztaltam ezt az ismertségi körömben.
2017. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Háát az én ismerettségi körömben ez össze vissza szanaszerteszéjjel van.
2017. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szép csajok azon rinyálnak, hogy nem kellenek senkinek, mivel nekik csak szépfiú jó, az átlagosakat meg észre sem veszik. A szépfiúk azon rinyálnak, hogy ők egy rakás bomba csajnak bejönnek, akik nekik nem kellenek, de az az egy egyszerű szerény lány, akibe ők bele vannak esve, rájuk se hederít. Az átlagos lányok azon rinyálnak, hogy minden pasinak csak a bomba csajok kellenek, holott őértük pont a legjobb pasik vannak oda, de bennük nem tudnak megbízni, vagy nem is hiszik el, hogy tényleg ilyeneknek kellenek. Az átlagos fiúk azon rinyálnak, hogy a nőknek csak a pénz meg a külső számít, mivel csak az olyan szép nőket veszik észre, akiknek tényleg csak ez számít.
2017. jan. 2. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, az én ismeretségi körömben meg nem feltétlenül így van.
2017. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, persze, kicsit kisarkítottam a dolgot, de attól még nagy átlagban ezt látom.
2017. jan. 2. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező mégis ki az aki nem egy számára vonzót akar hanem egy közepeset vagy átlagosat? Én szép és jómódú vagyok és sosem volt problémám, mindig jóképű férfiakkal randiztam.


Mindenki szép lányt akar és minden lány jóképű férfit akar, az egy másik dolog hogy megelégszenek azzal amihez hozzájutnak.

2017. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt a "szépet" meg az "átlagost" nem szó szerint kell érteni. Inkább a társadalom által szépnek, vagy átlagosnak tartott emberekre gondolok.

Hogy kinek mi a szép, az természetesen egyéni preferenciák kérdése. Illetve valakinek a belső szépség sokkal többet számít.

2017. jan. 2. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg ez az átlagos úgy össze-vissza

Oké, vannak kivételek, de én is ezt érzem. Mindenki nyafog valamiért

2017. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Gazdag lány vagyok és egy szegény ,diákhitellel is rendelkező srác a párom. Akkor ufo vagyok?
2017. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

#9


Az úgy nem ér, ha mellé 10/10 külsővel megáldott izomgép...

2017. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!