Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok az elképzelései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok az elképzeléseimhez illő lányt?

Figyelt kérdés
Lassan 27 éves, Erdélyben élő fiatalember vagyok, akinek még mindig nincs párja. Elszomorít az, hogy a környezetemben élőknek van valakije (sokaknak már családja), nekem még az esélyt sem adták meg arra, hogy legalább átéljem azt, hogy van valakim. Próbáltam már számtalanszor ismerkedni lányokkal (személyesen, az interneten keresztül is, de semmi...), de beszélgetésnél, jobb esetekben barátságnál nem lett soha több a "kísérletezésből". Dolgozom (igaz, csak egy tanító vagyok, nem mérnök vagy valami magas hivatalú egyén), nem iszom, nem dohányzom, nem szórom a pénzt, sőt még a szórakozóhelyeket is kerülöm (egyszerűen gyűlölöm az ilyen helyeket). Csak egy olyan lányra vágyom, aki kedves, megértő, őszinte, hűséges (az utóbbi kettő feltétlenül előny nálam), de ami a legfontosabb: elfogad olyannak, amilyen vagyok (172 cm magas, vékony testalkatú, barana hajú és szemű fiatalember) és az életvitelemet. Hol találhatok ilyen lányt?

2017. jan. 2. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ismerkedj tovább, akár utcán, flörtölj. Legyél szociálisabb, az nagyon nem pozitív hogy nem szeretsz szórakozni járni. Nem a matt részegre ivásra gondolok, hanem pl. elmenni egy étterembe majd inni valamit elmenni táncolni, stb. Nincsenek nagy elvárásaid a leírás alapján, sok ilyen nők vannak.
2017. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A leírásod alapján nincsen semmi baj veled. Meg fogok találni a megfelelő lányt, csak próbálkozz tovább és ne add el!!! :)
2017. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarlak megsérteni, mert nagyon szimpatikus és kedves, amit írsz magadról, de a legjobb akarattal mondom, próbálj meg nem ilyen szürke lenni

22/L

2017. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Srác, süt a keserűség és negativizmus a kérdésedből. Azt gondolod, hogy a nők ezt nem érzik meg? Megsúgok valamit, hihetetlenül jó a szimatuk, intuíciójuk, ez náluk ösztönös. Szóval kezdj bele valami érdekes hobbiba, rakj fel róla videókat, járj el sportolni, igen lehet aerobickra, jógára férfiként is járni nőkkel együtt és máris meg van oldva a problémád. :)
2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Kedves utolsó. Ezt fejtsd ki nekünk bővebben. Ha nem jár el szórakozóhelyekre és nem iszik, mint az állat az már szürkeségnek számít?


Én is hasonló tulajdonságokkal rendelkezem, én sem járok diszkókba, csak szűk baráti társaságba, és szeretem a kulturált szórakozást, mozi, színház, kiállítás, előadások, táncház, teaház stb.

2017. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Nem utolsó, #3-as.
2017. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ahh Erdélyben nagyon fain lányok vannak. Azt tapasztaltam, hogy ott sokkal nyitottabbak, humorosabbak, vonzóbbak, és nem utolsó sorban természetesebbek a nők. Hol máshol találhatnál valakit, ha ott nem?
2017. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy kicsit kiegészíteném a fent leírtakat: sportolni szoktam (foci), csak már kevesebbet, mint régebben, azt is legtöbbször tanítványaimmal. Szeretem én is a jó filmeket, de moziba nem járok, mert ahol én lakom nincs ilyesmi (egy nagyjából 10 000 fős városkában élek). Legtöbbször olvasok, böngészgetek a neten, zenét hallgatok. Ami az erdélyi nőket illeti, nem tudom hogy az utolsó válaszadó merre járt, mert ez nem teljesen van így: túlzottan igényesek, lenézik a nem ivó, cigiző, bulizósokat, hülyének tartják az ilyeneket. Továbbá nem vagyok híve a ma veled, holnap vele elvnek
2017. jan. 2. 12:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, szerinted minden nő piál és bulizik? :D Azért látod csak őket, mert ők láttatják magukat. A többiek valahol máshol vannak.
2017. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező TE merre jártál? Életemben nem hallottam olyat hogy valaki lenézne valakit mert nem cigizik. Az aki cigizik irigyli azt aki nem teszi, mert ő is leszokna ha tudna. Aki nem cigizik pedig (legalábbis én) össze se tudnék olyannal jönni aki dohányzik mert a közelében sem bírom megmaradni nem hogy csókolózni stb. Az ivás dettó, egy jó vacsihoz egy üveg bor kettesben vagy pezsgőzve fürödni stb. Mértékkel. Olyat se hallottam hogy valaki alkesz pasira vágyott volna. Lehet hogy túl fiatalok között ismerkedsz, nem? A bulit meg meg lehet oldani külön is ha ő szereti az ilyesmit.
2017. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!