Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok az elképzelései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok az elképzeléseimhez illő lányt?

Figyelt kérdés
Lassan 27 éves, Erdélyben élő fiatalember vagyok, akinek még mindig nincs párja. Elszomorít az, hogy a környezetemben élőknek van valakije (sokaknak már családja), nekem még az esélyt sem adták meg arra, hogy legalább átéljem azt, hogy van valakim. Próbáltam már számtalanszor ismerkedni lányokkal (személyesen, az interneten keresztül is, de semmi...), de beszélgetésnél, jobb esetekben barátságnál nem lett soha több a "kísérletezésből". Dolgozom (igaz, csak egy tanító vagyok, nem mérnök vagy valami magas hivatalú egyén), nem iszom, nem dohányzom, nem szórom a pénzt, sőt még a szórakozóhelyeket is kerülöm (egyszerűen gyűlölöm az ilyen helyeket). Csak egy olyan lányra vágyom, aki kedves, megértő, őszinte, hűséges (az utóbbi kettő feltétlenül előny nálam), de ami a legfontosabb: elfogad olyannak, amilyen vagyok (172 cm magas, vékony testalkatú, barana hajú és szemű fiatalember) és az életvitelemet. Hol találhatok ilyen lányt?

2017. jan. 2. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
itt vagyok.
2017. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!