Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az információs társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az információs társadalom korában mennyire elterjedt az online társkeresés? Ti hogy viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés

Használok online felületet az ismerkedéshez? Ha igen, miért? Milyen jellegű oldalakat, milyen gyakran és milyen eredménnyel? Ha nem, akkor miért? Milyen módon ismerkedtek?

Ismerkedési szándékotoknak mi a célja?


Ha gondoljátok, írhattok kort, nemet is.

Köszi!


2016. jún. 20. 17:36
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ezen kívül még egy másik fórumot használok, ami a hobbimhoz köthető, és ismerkedésnél kb ez is az összetartó erő, tehát főleg barátokat gyűjtök.

Itt is szívesen ismerkedem emberekkel, mert akikkel kontaktba vagyok, azokkal jól kijövök. Bár még hozzávágnák egy bizonyos személyt a listámhoz, de ő passzívba van.

És itt is inkább, ismerősök, barátság játszik.


Párkeresés ha kérdés lenne, akkor sem hiszem, hogy interneten oldanám meg. Anyám is és legjobb barátnőm is végigkínlódta ezt az ördögszekeret... és engem inkább riaszt a dolog.


Szóval én szeretek ismerkedni, barátokat ismerősöket keresek. Ennyi.


27N

2016. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem használok semmilyen online felületet ismerkedésre. Túl sok negatív véleményt és tapasztalatot hallottam és úgy vélem a való élet hozza a lehetőségeket eddig nem volt okom görcsösen keresni. Társat és barátokat is találtam és remélem találok is majd a net nélkül is.

20/l

2016. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel már nem kell ismerkednem, így nem, de előtte igen, és ha esetleg arra kerülne újra a sor, hogy párt kéne találnom, akkor is ezt választanám. Én pont élőben nem szeretek ismerkedni.

Egyetemen nem, mert más kalebirű férfira vágyom, mint akik ott vannak, és egyébként sem vagyok társasági ember. A bulik nem vonzanak, mert csak a cigi meg az alkohol számít...

Hobbik vannak, vagyis voltak, csak jött egy egy éve tartó nehéz időszak, talán sikerül kilábalni belőle lassan, de ott annyira nem jött össze meg amúgy is... Ott az a bizonyos házi nyúlra nem lövünk, amit itt is tartok.

Szóval olyan emberek jöhetnek szóba nálam, akikkel úgy nincs közös ismerősi kör, majd max kialakul, nem akarok senkit kerülgetni és rosszul érezni magam.

Utcán lehetne idegenekkel ismerkedni, azt viszont utálom. Utcán azért vagyok, mert megyek valahova.


Az internet azért jó, mert akkor kereshetek párt, amikor azt érzem, vágyom rá. Célzottan. Adatlap és képek alapján egy csomó olyan dolgot le lehet szűrni, ami kizáró ok lehetne, és beszélgetés során, randi előtt meg lehet tudni olyan infókat, amik döntően befolyásolnának a döntésben. Konkrétan megvédem magam attól a csalódástól, hogy egy rendesfiú álcába öltözött véresszájú barommal randizzak. Vagy megkedveljek valakit nagyon, aztán kiderüljön, gyűlöli a kutyákat.

Nekem ez vált be. Randi előtt volt egy képem a páromról, ami szerencsére csak árnyalódott.

Pár jólirányzott kérdés és máris szabadabban megyek randizni :).

2016. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én külsőre elég jól nézek ki (szerintem a top 15-20%-ban biztos benne vagyok) és ezért a társkeresőkön is átlagosan, korrektük teljesítek. Persze nem szupermodell cicababáknál, hanem átlagosan szép lányoknál, akik kb olyan szépek, mint amilyen jóképű én vagyok nagyjából (aztán ez néha kicsit kilenghet felfelé vagy lefelé).


Sosem teszem egyértelművé szavakkal hogy tartós kapcsolatot keresek, mert sokszor van hogy megismerek egy lányt és mégsem találom alkalmasnak arra hogy együtt legyünk. Viszont olyankor is azért jó egyet dugni.

A leghosszabb kapcsolatom az életben 2 éves volt, őt is társkeresőről ismertem meg. Viszonylag introvertált vagyok a nagyvilág felé, de ez nem azt jelenti hogy a nőknél egy csöndes, szótlan, kezdeményezőképtelen, töketlen fa-.sz lennék. Elég jól megtanultam hogy kell bánni velük, hogy legalább eljussak a megszólítástól a bugyi lehúzásáig. Néha tovább is, ha klappolnak a dolgok.

25/F

2016. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiféle direkt társkeresésnek nem vagyok a híve, sem online, sem az életben, nem úgy indultam el soha sehová, hogy na megyek pasit keresni. Neten is és az életben is szívesen beszélgetek azzal aki szimpi, aztán lesz ahogyan alakul, de direkt társkereső oldalakon nem ismerkedem.
2016. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te most velünk íratod a leckédet?
2016. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem már rég nincs leckém :D


De hogy én is válaszoljak a kérdésemre..

Használok online felületet, főleg amiatt mert a környékemen nincs senki és így inkább csak online tudok ismerkedni. De ez nem is baj, nagyjából a #3-as válaszhoz hasonlót írhatnék. Sok minden kiderülhet előzetesen az illetőről, aztán megtervezhetjük a találkozó helyét és idejét.. :) Igazából fent vagyok társkeresőn is de az a fura, hogy pont ott nem igazán akar ismerkedni senki. Úgy tűnik mintha valami néma kirakat lenne. Egy vitrin. Ott a sok kép, de hogy van-e mögöttük ember... jó kérdés.

Vannak eredmények, mert volt 2 komolyabb kapcsolatom is, 1 ami nem online indult de sokszor úgy tartottuk a kapcsolatot. Célom megtaláni azt a lányt akivel megvan a kölcsönös bizalom, a szimpátia egymás iránt, szóval akivel lehet tervezni hosszabb távra is :)

26F

2016. jún. 20. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

1-2, Többen próbálkoznak vele, én nem.

3, Mondom, hogy nem

4, Azért, mert sok az átba×ás benne (pl.: fiú vagyok, de lányként hirdetem magamat")

5, Sehogyan sem ismerkedem (34F)

2016. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!