Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 22 éves létemre még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves létemre még egy csókig sem jutottam el, akkor azt gondolnátok, hogy valami gikszer van nálam, vagy szimplán azt gondolnátok, hogy még nem jött el az az ember életembe? 22/F

Figyelt kérdés

Nyilván ha csók sem volt, akkor még párkapcsolatom és szexuális együttlétem sem. Pedig én teszek azért, hogy legyen valakim. Randira hívok ismerősöket, társkeresőzök, beszélgetek, flörtölök, de mindig pofára esek, amikor komolyra fordulna a dolog. Egyébként egyáltalán nem vagyok ilyen antiszociális szobakukac, vannak barátaim, járok bulizni, egyetemista vagyok, vannak hobbijaim, életcéljaim, diákmelót is bevállalok a suli mellett, és a lányokhoz sem telesz*rt gatyával megyek oda, épp ellenkezőleg. Tök simán, oldottan el tudok velük beszélgetni, lazán kezelem a randikat is, de egyszerűen sosem jutok el A-ból B-be.


Tudom, hogy ez nem egy verseny, de úgy érzem, hogy eléggé le vagyok maradva. Több olyan ismerősöm van a saját korosztályomból, akiknek már gyerekük, élettársuk, esetleg házastársuk van. Ehhez képest az, hogy én még csókolózni se csókolóztam, elég nagy hendikep szerintem.


2017. jan. 3. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen tartok itt, bár kicsit visszahúzódó és csendes vagyok hozzá, de annyira mégsem, hogy az örök magányt érdemeljem. Mondják, hogy megtalálja a zsák a foltját, de én nem igazán tudok bízni benne.
2017. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezek alapján az ellenkező nemű társaság megvan, csak nem történik semmi. Egyszerűen nem teszed, amit kellene. Ne félj ÚGY közeledni hozzájuk, meg megtenni a lépést, amikor kell.
2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő.
2017. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha annyira ronda lennék, akkoe gondolom már eleve a randira sem kapnék esélyt.
2017. jan. 3. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nőknek a gátlástalan, erőszakos, kötekedő, gyengéket lenéző "férfiak" kellenek, sajnos manapság a nők szemében ez a férfiasság mintája... Magyarra leforditva: Az alfahimek a sikeresek, aki pedig nem alfa, az "bűnt" követ el a nők szerint akkor is, ha rájuk mer nézni... Az a baj, hogy ez nem vicc...
2017. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Azt mondják, a kapitalizmusban mindenki egyyenlő esélyekkel indul... Aha... Nagyon nincs igy sajnos. Aki gyenge, az sajnos semmi esélyt nem kap még egy átlag alatti nőtől sem.
2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mennek el veled randira, mert játszanak veled. Jólesik, hogy van egy balek, aki bókol nekik, fizet helyettük, lesi minden kívánságukat.
2017. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsók nem a kérdésre válaszoltak.


Én nem gondolnám, hogy gikszer van veled. Ha ismernélek személyesen, azt nyilván magamtól si el tudom dönteni, szép vagy-e, és akkor is tarthatlak rondának, ha végigdugtad a fél falut. Én nem gondolnám, hogy gikszer van, hanem hogy van valami, pl. kevés az önbizalmad, de ezt nem tartom gikszernek. Meg ugye ki mit tart annak? vannak emberek, akik már azt is lázadásnak tartják, aki nem kék, hanem piros autót vesz, vannak akik meg egészen furcsa életformákra is magasról tesznek.

2017. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cigány létemre le köröztelek ..
2018. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!