Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok barátnőt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok barátnőt, akkor ugye nem fogják elkapni a grabancom?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és nagyon jól érzem magam egyedül és nem is akarok párt magamnak. Apukám mindig mondja, hogy úgyis lesz, mert ezt nem te fogod megmondani, ugyanis majd jön egy nő aki el fogja kapni a grabancom.. Állandóan ezen megy a vita, hogy lesz párom vagy nem és hogy ezt nem én mondom majd meg..
2017. jan. 5. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Na végre egy értelmes ember!

MGTOW

2017. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez az MGTOW mit takar, a béna kisfiúk jelzője, akik képtelenek összeszedni a tökeiket ahhoz, hogy legyen egy barátnőjük? És erre büszkék vagytok? Szánalmas.


De a kérdező szerintem nem ebbe a kategóriába tartozik. Ő nem volt még szerelmes, de lehet, hogy nem is lesz soha. Ezt se az apja, se ő maga nem tudhatja még.

2017. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Legfeljebb csak akarja "elkapni a grabancod", de ha nem akarod, úgysem sikerül neki.
2017. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Na, rákerestem, ez tényleg az életképtelenek szektája, csak úgy állítják be, mintha magasabb rendűek, menőbbek lennének.
2017. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
2017. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Ne reménykedj, a kutyát nem érdekli, hogy van-e csajod, senki se fog rád erőltetni valami bögyös menyecskét.
2017. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én sem akartam soha komoly kapcsolatot. Egyszer csak megjelent az életembe egy nő és mindent felforgatott. Na, azt nem tudhatod, a te életedbe, mikor toppan be egy ilyen nő. Lehet soha, lehet, hogy már a héten.
2017. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen igazad van.

[link]

Mondjuk ahogy az itteni fröcsögő pi.csákat olvasom (mint pl. a 2#-es válaszoló) maximálisan egyetértek a döntéseddel.

2017. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, nem mész férjül. :-)
2017. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Apukád ezzel vigasztalja, biztatgatja magát amikor rád néz és eszébe jut, hogy itt már nem lesz unokája.
2017. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!