Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok barátnőt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok barátnőt, akkor ugye nem fogják elkapni a grabancom?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és nagyon jól érzem magam egyedül és nem is akarok párt magamnak. Apukám mindig mondja, hogy úgyis lesz, mert ezt nem te fogod megmondani, ugyanis majd jön egy nő aki el fogja kapni a grabancom.. Állandóan ezen megy a vita, hogy lesz párom vagy nem és hogy ezt nem én mondom majd meg..
2017. jan. 5. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Én ugyanilyen vagyok nőben, és úgy néznek rám, mint egy ufóra, amikor azt mondom, nem szeretnék párt.

Szerintem ezt igenis mi döntjük el:D


28N

2017. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó: ezt tényleg mindig a nők döntik el, mert náluk van a p na, és annak nagy a hatalma :-D
2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"úgyis lesz, mert ezt nem te fogod megmondani, ugyanis majd jön egy nő aki el fogja kapni a grabancom.. Állandóan ezen megy a vita, hogy lesz párom vagy nem és hogy ezt nem én mondom majd meg."


Ez a szokásos rizsa mindenkinek ezt mondják.

Senki ne fogja elkapni semmidet ha te azt nem akarod.

Mondjuk vannak bizonyos nők akik vadásszák az apuka jelölteket ilyen 35 felé. De azokat ki lehet szűrni.


Pl ha v ki azzal indít h nem kell neked egy b nő. Akkor ott valami van. De a döntés úgy is a tiéd, most pisztolyt nem fognak a fejedhez nyomni.

2017. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem anyám mondogatja ugyanezt a témakört. Én is MGTOW vagyok. Ne hallgass a megszégyenítési próbálkozásokra, amikkel itt többen próbálkoznak.


Ha valaki el akar kapni, na akkor kell menekülni onnan a fenébe. csak az életed összes pénze és ideje kell neki, felnyomja magának a használt óvszer tartalmát hogy terhes legyen és csapdába ejtsen, ha elválik tőled visz a vagyonod felét, börtönbe kerülsz ha nem fizeted a gyerektartást (legalábbis nyugaton)

2017. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem?? A lányok szépek, okosak, aranyosak, cukik, kedvesek, és szexik.
2020. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!