Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők társkeresési "értékét" kizárólag a szépsége és a fiatalsága határozza meg, a férfiakét pedig egészen más dolgok?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön is meg az életben bárhol, bármikor az figyelhető meg, hogy a szép és fiatal nők vonzzák csak a férfiakat, és azon kívül nem is számít szinte semmi. Számtalan ilyen nőcsábász, PUA könyvek is írják, hogy a nők értékét kizárólag a szépsége és fiatalsága határozza meg, egyik nyilván függ a másiktól, legalább is részben mindenképp.


De akkor miért van az, hogy egy férfi értékeit teljesen más paraméterek határozzák meg?


Nyilván valóan számít a külső is és a kor is egy férfinál, de teljesen lényegtelen porszem a nőéhez képest. Egy férfi a kiállásával, karakterével, sármjával, hatalmával hódít.


Vegyünk egy példát, legyen mondjuk egy srác aki mondjuk 25 éves, jóképű, sportos testű, mondjuk egy pályakezdő mérnök, aki nem egy nőfaló ugyan de azért már nem teljesen tapasztalatlan, néhány kapcsolaton és kalandon már túl van. Tehát azt lehet mondani rá, hogy ez a srác egész patent. De ha leutazna ide mondjuk Bruce Willis, egyből kidobná a csaja érte. Miért? Pedig ő már 60 felett van, de mégis Bruce Willis az Bruce Willis, van egy karaktere, híres, gazdag, sikeres és egész egyszerűen emiatt ellenállhatatlanul vonzó egy nő számára. A másik srác az meg ugyan fiatal, szép szál legény, jó kilátásokkal, de mégsem olyan értékes egy nő szemében.

Fordítsuk meg a helyzetet, ha valakinek van egy 25 éves gyönyörű, intelligens, kedves és szexi barátnője, az full értékes. Egy pasi nem dobna egy ilyen csajt, egy idős de gazdag, világhírű amerikai színésznőért... egyszerűen mert nem ez határozza meg egy nő értékét.

(Ezért van az, hogy az igazán sikeres, milliárdos férfiak mind fiatal topmodell pipikkel vannak)


Miért vannak ekkora különbségek az értékek és az elvárások között? Igaz, hogy egy pasi lehet sikeres idősebb korában is, sőt olyat is hallok, hogy "egy férfi az idő haladtával csak egyre jobb lesz a nőknek"?


2017. jan. 6. 00:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Bocs 46%-os, kérlek, ne haragudj meg, de ilyen embert, mint te, nem ismerek élőben, így inkább normálisabb, átlagos emberek véleménye érdekel.


De inkább hagyjuk is. Egyszerűbb egyedül.

2017. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Üdv a Balkán csücskén!Ahol a pasik 70%a csak elvárni tud,tenni magáért már snassz.Magyarországon soha nem gyalogoltam magastalpúpapucsban 2-3 km-eket,mert kínozza magát a halál szerszáma,csak hogy beérjék velem.Itt meg úgy élem meg,mintha sportcipőben járnék,mert olyan kaliberű pasim van,akinek tényleg tetszem.

A témához annyit,hogy "elég,ha a férfi csak egy fokkal szebb az ördögnél".Mond valamit?Most is érvényes,hogy egy férfinál a kiállás a fontosabb,nem az,mennyire szabályos az arca.Bár utóbbi se hátrány,de karizma nélkül cseszheti az egészet.

2017. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A férfi kelendőségénél leginkább a pénz számít, a nőnél meg a szépség .A többi az mese ,ez a két tulajdonság mindent visz az adott nemnél. Szóval lehetsz te suttyóbunkó, ronda ,ha férfiként van pénzed ,akkor szebbnél szebb nők közül választhatsz.


Viszont ha nagyon szép,külsőre magára adó nő vagy, akkor lehetsz munkanélküli és buta is nyugodtan ,úgyis sorba fognak állni érted a jobbnál jobb partik.


Mert a férfi az élvezetesen dugni akar és mutogatni is akarja a nőjét ,a nő meg biztonságot és könnyű életet akar a leendő szaporulatnak amit leginkább csak rengeteg pénzzel lehet elérni.Ennyire egyszerű az egész ,így működik az emberek döntő része.


A maradék ,meg belátja hogy se nem szép, se nem gazdag ,és beéri azzal ami marad.

2017. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11. véleményét osztom. Akkor inkább egyedül, mint az ilyen 46%-os díszhörcsögének lenni. Amúgy meg pont a lényegi tartalom maradt ki a listájáról. Mondjuk a szeret, a személyiség, bizalom, lelki, szellemi értékek, ilyesmik... de hát kinek mi számít.


Én értem, hogy sok nőnek imponál a gazdagság és nem kalkulálja be, hogy egyébként számára nem vonzó férfivel ugyanolyan szr boldogtalanság vár rá csak luxus környezetben, de nem olyan nagy fantázia kell ahhoz, hogy az ember lánya elképzelje mekkora árat is kellene fizetnie a jólétért.


A kérdező pedig a PUA könyveket hozza fel példának a nők értékének meghatározásához! Lol. Ez nagyon komoly


Szóval én spec. ismertem nőcsábászt képzeld ő legjobban a 30-as 40-eseket preferálta. És nem csak ő, de nagyon sok fiatal srác vadászik rájuk. Ez viszont ellentmond nem csak a biológiai törvénynek - miszerint a 20 as nőkre kellene bukni az összes hímnek, illetve a pua fanok megállapításának is, habár tényleg van olyan nő ill. férfi is aki jobban néz ki középkorúan, mint húszas éveiben. Arról nem beszélve, hogy kiforrottabb, tájékozottabb egy személyiség ilyen korban.

2017. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

De miért biztos az, hogy a szép csaj akar gyereket vagy szereti a szexet? Vagy ez a "fizetség" a gazdag pasinak?


A gazdag pasik nem akarnak szerelmet, törődést?


Én most itthon fekszem a bubópestissel, 38.8 fokos lázzal. Egyedül vagyok, senki nincs, aki törődjön velem.


De sokkal jobb érzés, hogy nincs senkim, mintha lenne valakim, aki csak a kerek seggemért szeret, és leszarja, mi van velem, mert csak egy guminő vagyok.

2017. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!