Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált vs. Extrovertált?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált vs. Extrovertált? Netán ambivertált (kettő közti Lars Larsen prof. Szerint)?

Figyelt kérdés
Te melyik vagy szerinted? Párkeresési szempontból milyen tapasztalataid vannak ezzel összefüggésben (már ha van összefüggés szerinted)? Kort is kérnék.
2016. jún. 3. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Extrovertált vagyok, de vannak erősen introvertált vonásaim is. Az extrovertáltság nagy előnye párkeresési szempontból, hogy könnyen ismerkedem, bármikor, bármiről képes vagyok elbeszélgetni (egy-egy puhatolózós randin nagy előny volt, amikor még ismerkedtem). Szintén előny, hogy egy introvertált emberrel is oldani tudom a feszültséget, párom az, és elmondta, hogy mennyire megkönnyítettem a dolgát az ismerkedésünk során, hogy én fűztem a beszélgetés fonalát, nyitottam felé, neki is könnyebb volt így kapcsolódni.
2016. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Inessential ***** válasza:
Kor.
2016. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
INTJ vagyok, de nem hiszem, hogy ebből bármit le lehetne szűrni párkeresés szempontjából, ahhoz nagyon sok párkapcsolat kellene. Pár kapcsolatból csak valótlan dolgokat szűrsz le.
2016. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 cukilányka 0.0 ***** válasza:
66%

Én introvertált vagyok, bár a külsőm miatt népszerű vagyok az ellenkező nem körében, de sajnos komoly kapcsolatot nem tudok kialakítani. Most nem írnám le ide is, hogy miért.


20/L

2016. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kettő közötti.
2016. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Extrovertált :)

Párkeresési szempontból nagyon előnyös, pont azért, amit az első is mondott :) Könnyű ismerkedni, könnyen megnyílok, felszabadult vagyok, könnyen jön a játékos flört, a viccelődés, jól érzem magam emberek között, és ez fordítva is így van. Így persze, hogy könnyű ismerkedni :D A párkapcsolatban ez persze mérséklődik, az új emberek, új környezet mindig feldob és sokkal energikusabb, harsányabb, intenzívebb leszek idegen társaságban, azért miután már régóta ismerem a párom, a barátaim, az ő körükben kicsit nyugisabb vagyok- de nem kevésbé jó társaság :))

2016. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem egy bináris opció, hogy el tudd dönteni, hogy ha ez vagy, akkor az nem. Mindkét kategória jellemvonásaiból van bennünk, de a lényeg a mennyiségben van. Akiben több az introvertáltakra jellemző jellemvonás, arra azt mondják, hogy introvertált, akiben az extrovertáltakra jellemző jellemvonások vannak többségben, azt extrovertáltaknak nevezik. Személy szerint én úgy gondolom, hogy nálam ez a skála az introvertáltság felé tolódik, ugyanis annak ellenére, hogy nem vagyok antiszociális, nincs nagy szükségem emberi kapcsolatokra. Persze néha én is igénylem, de nem olyan sűrűn, mint egy extrovertált ember. Nekem személy szerint barátaim sincsenek, ami egy csöppet sem zavar, ugyanis nagyon jól elvagyok egyedül! Sőt! Egyedül érzem magam a legjobban.
2016. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Introvertált. Nyílván van összefüggés, hiszen egy introvetált személyiség nehezebben ismerkedik, kevesebbet kommunikál. Sokszor gondolják rólam is, hogy rossz a kedvem csak azért, mert nem beszélek folyamatosan.. A párkapcsolatban is adódhatnak nézet eltérések ha a másik fél nem tudja megérteni, hogy kell az egyedül töltött idő.

26/f

2016. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Extrovertált vagyok, ugyanakkor elég őszinte és másokra tekintet nélküli.(bunkó)

Szóval a könnyű kezdeményezés rendben, de nehéz természetem is van egyben, ami nehezebbé teszi a dolgomat.

Én egy magamhoz hasonlót keresek, aki ugyanolyan bunkó, és tisztában is van magával, és szereti is magát. Ez így elég ritka. Főleg ha erkölcsileg is megvolnának az elvárások. Külsőre sok nincs, elég ronda állat vagyok én is.Na jó, nem, csak átlag körüli, olyan 10/4 a legtöbb nő szerint.Én magam 27 vagyok és férfi. Persze van amikor az ember úgy jobb szeret maga lenni, de szerintem ez időszak kérdése, nem állandó dolog.

2016. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez az introvertált/extrovertált az új horoszkóp ba+. Nők...
2016. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!