Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak másképp? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp? Hogyan gyüjthetnék önbizalmat?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy 17 éves leszek már lassan és még nem volt bnőm, nem is smároltam még..Baráti köröm jó, ilyen bulizósabb típus vagyok, elég nyitott és mégis..Lányokkal is jóban vagyok, akiket jobban ismernek azok imádnak így ölelgetnek meg úgy, aztán ha többet akarok akkor már "hát inkább barátok" meg "nem akarom elrontani a barátságunkat" dumákkal jönnek..Erre egyszerű lenne a válasz, hogy csúnya vagyok, pedig én nem monddanám magamat annak..szal 187 cm vagyok 93 kg (nem vagyok elhízott, kicsi plusz van rajtam amit pl. most fokozatosan adok le..) izom mondjuk egy deka nincs rajtam, de a fejemet nem monddanám kifejezetten csúnyának, lehetne jobb, de nem csúnya..Vagyis én azt hittem, de a visszajelzésekből azért csak ez jön le...szal most elkezddek edzeni keményen, hogy a jó test hátha megteszi a hatását...Az a gond hogy pl. buliban inkább arra várok hogy valahogy odajöjjenek hozzám a csajok (mint pl. 1-2 haveromhoz..) akkor már nem lenne gond tudnám mit kell csinálni, ráadásul elég jó dumám van (ez is visszajelzés viszont..:D). De ez nem történik meg, így nekem kellene odamenni, ahhoz viszont már általában nincs merszem, mert nagyon félek vmiért az elutasítástól:S Hogyan tudnám ezt leküzddeni? Még nyár végéig jó lenne, mert ez volt a nyári kitűzésem és nemigaz hogy hetente 1X biztos h elmegyek bulizni és soha nemjön össze..de leginkább ebben én vagyok a hibás rájöttem, de min kellene változtatnom? Hogyan tudnék kis önbizalmat szerezni ahhoz hogy kezdeményezzek?

Lányok ti egy buliban hogyan szeretitek ha közelednek hozzátok a pasik?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. júl. 26. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a lehetetlent, ne várd, hogy eljöjjön érted.
2011. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járj el kondizni, vagy bármi sportot (najó, kivéve sakk, póker...) DE ne egyből keményen! Megunod, izomlázad lesz folyamatosan, ami egy idő után talán kényelmetlen lesz, amikor már második hete nem bírod rendesen megmosni a hátad. Van egy nagyon jó módszer erre. Csak egy térkép kell hozzá, és egy nagyváros, gondolom te nem falusi vagy, mert heti min.1x bulizol, vagy ha mégis, meg tudod oldani. Szóval: Fogsz otthon egy térképet, igazából goole maps vagy earth is jó. Kinézel pár pontot, mind1, hogy tudod-e, hogy merre van. És kimész valamerre messzire... És elkezdesz kérdezősködni, hogy merre van ez meg az... Vagy bármiről kérdezhetsz, vagy beszélgethetsz. A lényeg, hogy ne egy korosztályt szemelj ki. Beszélgess idősekkel, vállalj ha szeretnél önkéntes munkát idősekkel, segíts nekik. Beszélgess idegenekkel. Nem kell, hogy azonnal nagy barátságot kössetek, csak beszélgessetek. Szólítsd meg őket utcán, parkban, áruházban, postán, sorbanállás közben, stb. Általában ez beszokott válni :)
2011. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Az van még bennem valamiért, hogy ugy érzem hogy már le vagyok maradva keményen...holott tudom h nem, mert még abszolut fiatal vagyok, mégis bennem van ez és feszélyez...sztetek vannak még más ilyen korú srácok (herpeszes ödönkéket kivéve) akik ilyen cipőben járnak? Mármint nem az hogy 44-es converse hanem hogy ilyen problémájuk van.
2011. júl. 26. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!