Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti a sok lányok általi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti a sok lányok általi visszautasítást hogyan kezelitek (már akik csajoznak és éri őket sok elutasítás)? Hogy álltok újra talpra, hogyan változik az önbizalmatok? Hogy tudtok újra önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogok hazudni, elég rosszul esik. Tudom, hogy nem kéne, de az egész estém el van cseszve. Jó ebben benne van, hogy még csak azt kaptam. Például ha elmegyek haverokkal valami helyre, akkor úgy vagyok vele, hogy nem, ezt az estét nem fogom elcseszni, így nem is nézegetem nagyon a lányokat.
2016. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

önbizalmamat önmagamból nyerem és nem másból jön.


Elején sz@rul esett, ma meg csak mosolygok rajta. Legalább nem rabolja az időmet a másik fél feleslegesen.

2016. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Őszinte leszek, én nem tudom kezelni már...
2016. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Rosszul, nehéz feldolgozni hogy ennyibe veszik a személyem közeledését.. ezért már nem is próbálkozom :/
2016. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
úgy kezelem hogy nem ismerkedek már így nem ér sérelem a "nőktől" már nincs önbizalmam a gonosz "nők" kiölték belőlem
2016. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy döntöttem, többet ér a mentális egészségem, minthogy kitegyem magam az állandó megaláztatásnak és belemenjek, hogy a nők velem szórakozzanak, mert úgy gondolják, megtehetik. Úgyhogy én kiszálltam.
2016. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Én annyira jòl kezelem, hogy feladtam. Csalàd, gyerekek, pàrkapcsolat ezek azok amik nekem sosem lesz..... csontig megölték az önbizalmam.... irigylem azokat az embereket akiknek ez megadatik... sajnos nekem nem

.... 20/F

2016. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
látom nem én vagyok így! aha és mondják a nők jaj biztos rossz helyen keresgéltél vannak normális lányok is.... nem hiszem hogy ez előttem lévők mind ugyan azoknál ismerkedtek!
2016. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Oooo atya világ...


"önbizalmat szerezni"

Mi van?

Azt nem másból kell nyerni. És nem azáltal fog kialakulni, hogy kivel hogyan bánnak a nők. Jó, persze hogy rosszul esik egy-két visszautasítás, de itt kb. ezt úgy állítjátok be, hogy mindenről a nők tehetnek.


Én a helyetekben kicsit elgondolkoznék, hogy x próbálkozás/lány után nem kellettetek a kutyának sem.


Olyan érdekes! Annyi lányban lenne a hiba?!

2016. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a nőkkel van a fő probléma és a korszellemmel.
2016. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!