Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhat fényes nappal...

Mi okozhat fényes nappal élethű hallucinációkat? Pl. árnyékok mozdulnak el, emberi árnyakat látok, olyan mintha dolgok mozdulnának el a helyükről. És az egész szinte túl valóságosnak tűnik. Ha azonban konkrétan odanézek, eltűnik. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Ezenfelül , mindig csak félhomályban, "emberi" árnyékokat láttam csoportban állni, valamint az is elő fordult, hogy éjszaka volt, én benn a házban lámpafényben melegben. Hozzá teszem kiskoromban nagyon féltem a sötétben. Erre elkezdek dideregni és ugyanúgy félni, pedig fény volt.

Ha egyszer lefekszem vége, csak időszakosan vissza térő.


2008. nov. 19. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Például a mániás depresszió.

Szoktad magad hullámokban úgy érezni, egyszer hogy pörögsz, máskor meg ok nélkül totál magad alatt vagy? Régi, több éves ciki történeteken rágódsz? Elhanyagolod a házimunkát?

Ha igen, gondolkodj el rajta, de egyébként is keress fel egy pszichológust első körben, aztán majd ő eldönti, pszichiáterhez küld-e.

2008. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a skizofréniánál fordul elő ilyesmi, de annak azért más tünetei is lennének. Ha ilyesmiről van szó, az orvosi kezelést igényel!
2008. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen nekem is volt.. de előbb utóbb rájöttem, hogy a hajam az, ahogy elrántom a fejem XD
2008. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Isten ments, hogy vészmadár legyek, de én mindenképpen orvoshoz fordulnék vele sürgősen, mert az előttem emltítetteken kívül daganatnak is lehet az ilyen tünete.
2008. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Talán csak látnok vagy.
2009. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!