Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mi milyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi milyen kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Az exem egyik barátjáról van szó.

Régebben is beszélgettünk neten, teljesen ártatlan dolgokról vagy pl. együtt játszottunk LoL-t ( -igen, az "öregek" is játszanak néha munka után), de amióta szakítottam az exemmel, napi kapcsolatban vagyunk.

Mesélek, ő érdeklődik, az utóbbi időben kicsit "magánjellegűbb" témák is felmerültek. (szexuális témák is)

Volt, hogy azt hittem, randizni hív, egy, a mi városunkban megrendezett programról kérdezett, mikor van, hogy van, stb... aztán a válasz után a téma jegelve volt.


Ha nem írok rá, megkeres, sőt számonkér, de konkrét, egyértelmű lépést nem tett.

Azt tudom, hogy "csinosnak" tart, de nem tudom, mennyire tetszem neki ( értsd: csinos vagy-nem hányom el magam tőled vagy csinos vagy- tetszel)

Azt tudni kell, hogy sajnos-nem sajnos elég szókimondó ember vagyok, cinikus humorral;( igaz, mindig igyekszem kedvességgel kompenzálni) nem tudom, ez rémiszti meg vagy nőként egyáltalán nem érdeklem.



2017. jan. 9. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel az exed barátja, így ez neki egy kényes terület, bár úgy tűnik, neked nem az.
2017. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem találkoznak napi, sőt heti szinten sem. A barát talán erős szó az ismeretségükre. De tény, hogy az exemen keresztül ismertem meg.
2017. jan. 9. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak baráti kapcsolat
2017. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Nincs abban semmi rossz.
2017. jan. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy "öregek" vagytok. Mennyire? Hogy érted, hogy számon kér?

Mondjuk, az számomra elég undorító, ha valaki szexuális témákat akar velem boncolgatni, amikor talán barátok sem vagyunk, és csak felületesen ismerjük egymást. Ebből én azt szűröm le, hogy az ilyen max dugni akarna.

2017. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5: ha szexről beszélek egy nővel, akkor vagy csak dugni akarok vele, vagy dugni és feleségül venni. Hogy melyik a kettő közül, azt gyakran szex után akarom eldönteni.


Vagy kíváncsi vagyok a véleményére, vagy segítek neki. 42F

2017. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!