Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemesebb poligám életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb poligám életet élni, ha egy "igazi" férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Saját magam tartom fent a háztartást. Tudok minden "női" munkát, tudok főzni, mosni, takarítani, vasalni. Mindezt csinálom is magamra. Azon kívül persze saját magamnak teremtem az anyagi hátteret is, teljesen önálló és független vagyok. Mindent magamnak csinálok és magamnak intézek, tehát egyáltalán nem szorulok rá egyetlen nőre sem. Azt hiszem erre mondják azt, hogy ez egy igazi férfi. Valóban igaz, hogy az ilyen férfiak érdemlik meg azt a fajta életet, amire minden férfi vágyik a szíve mélyén? Hogy hetente, de legalább havonta újabb és újabb nőkkel legyen kalandja, alkalmi kapcsolata? Azt mondják a monogámia a veszteseknek való, akik fizikailag (egzisztenciálisan, önállóságban) és/vagy lelkileg rá vannak utalva egy nőre, így hát becsülni kell őket, és nem engedhetik meg maguknak a valódi férfi vágyakat és ennek megfelelő életet.

Szerintetek is így van?


2017. jan. 10. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi vágyik erre :) Vannak kivételek.
2017. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

1. Az igazi férfinak van láncfűrésze, és tud disznót vágni.

2. Az igazi férfinak családja van, és apaként is megállja a helyét.


Amit te itt felvázoltál, az konkrétan egy pi.csa, aki süt-főz-takarít, és minden héten mással kefél, mert ő attól igazi nő.

Lassan megélem, hogy az igazi férfi menstruál és szülni is fog, a nők pedig megvédik őket a sötét utcán hazafelé. Besz.arás.

2017. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg van 2 barátnőm,akik szoktak főzni nekem (szexen kívül), a mosást ilyesmit magamnak csinálnom, közben más nők is megjelennek a lakásomban.Nem vagyok egy bunkó,az egyik hölgy reménykedik de ő is tud mindenről. Akkor én meg most sztár vagyok ? :D
2017. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha én te vagyok nőben, igazi férfi vagyok?
2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem vagy különleges amiatt, mert egyedül megélsz és ez egyáltalán nem jelenti, hogy igazi férfi is vagy.

Ha valami nem tetszik az életedben, akkor változtass rajta!

2017. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

A mi házasságunk is poligámiára épült, nyitott kapcsolatban élünk. Együtt járunk orgiákra, néha közösen beveszünk valakit a kaland kedvéért. Nem zavaró, hogy külön is élünk nemi életet.

Őszintén szólva, ha akarnék sem tudnék hűséges maradni a foglalkozásomból adódóan. Nagyon sok fiatal, gyönyörű külföldi lánnyal, nővel dolgozom együtt. Nehéz nekik ellenállni, és szerencsére nem is kell. Ráadásul mindig jönnek újak, biztosítva van a változatosság. Ne add fel a pina utáni vágyat, mert a társadalom rád akarja erőltetni. Élvezd.

2017. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha minden férfi így gondolkozna, akkor a libidóm ellenére is úgy döntenék, hogy inkább egyedül maradok.
2017. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!