Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is vannak a nemek arányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is vannak a nemek arányai fiatal korosztályban? Egy átlagos pasi így kedvére válogathat a nők között?

Figyelt kérdés
Én azt látom a statisztikából hogy a nemek aránya egyenlő. Így akkor egy fiatal átlagos pasi könnyen válogathat a csomó nő között.
2017. jan. 10. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem figyelgettem statisztikákat,azt tudom,hogy nagyon sok nőt ismerek és eléggé válogatós vagyok,ennek ellenére számtalan nővel volt már dolgom,úgyhogy azt se tartom kizártnak,több a nő :)
2017. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011-ben 15-től 24 éves korig 621114 fiú és 590655 lány volt az országban.
2017. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A születési arány 51,5% fiú, 48,5% lány. Ez még tűrhető különbség lenne, de ami most van Budapesten, az már több mint durva, a 20-35 éves korosztályban 200 ezer-el több férfi van, köszönhetően annak, hogy külföldről kelet-európába jönnek sokan csajozni. Ezzel annyira felborították a nemek arányát, hogy fiatal férfiként nagyon nehéz így barátnőt találni. Én ezért menekülök - szó szerint - ki Bécsbe, nem a pénz miatt, bár az sem elhanyagolható, hanem azért mert Budapest, Prága, Varsó és Bucharest is lassan már a nyugati férfiak vadászterülete és emiatt teljesen felborult a nemek aránya a keleti metropoliszokban. A szopás itt kezdődik, ahol 2-3 annyi a fiatal férfi.
2017. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És Bécsben jobb a helyzet? Mármint magyarként csajozni?
2017. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azonos korosztályban azért nehéz a férfiaknak válogatni a nők között, mert a nők "szavatossága" olyan 30 éves korukig él- egy társkereső csinált felmérést, hogy a 20-25 éves lányokra a 20-45 éves férfiak írtak rá, míg a 30-35 éves nőkre a saját korosztályuk (max +5 év) volt vevő általánosan. Szóval hiába, hogy statisztikailag a nemek aránya egyenlő, a kereslet-kínálat ettől függetlenül majdhogynem hiányt mutat a fiatal nőkből, szóval a szabad és könnyed válogatás luxusa kevés férfinak adatik meg.
2017. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

#4


Tény és való, hogy nem ájulnak el attól nyugaton, ha benyögöd, hogy magyar vagy. De miért is kéne elájulniuk valakinek a származásán? Ez csak a magyar ribkókra jellemző, hogy egyből elájulnak, sikoltoznak ha egy pasi benyögi, hogy ő külföldről jött valami gazdag vagy egzotikus országból. De ez a magyar nőket minősíti ez a felszínesség. A valóság az, hogy nyugaton nincs olyan férfitöbblet mint itthon, mert egy jóléti országból sokkal nehezebb külföldre csábítani egy nőt, mint innen a balkánról. Azért jön ide a hordányi külföldi pasi, mert tudják, hogy ez a büdös balkán és innen könnyű elvinni a szép nőket. Ezért van az, hogy már a pesti szórakozóhelyeken 80-90% férfi, legtöbbjük külföldi nővadász. Viszont óriási tévhit, hogy hátrányból indul egy magyar pasi nyugaton. Valójában csak akkor indul hátrányból, ha magával viszi a magyar mentalitását, a negatív hozzáállását a csórósághoz való hajlamát és ha nem beszéli a nyelvet, és elzárkózottan él. Olyan pasi sehol sem előnyös.

2017. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!