Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján átlagos vagy átlagnál jobb/rosszabb fiatal nő vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy társasági ember, viszonylag kevés barátom van, bulizni bőven elég, fél évente egyszer elmegyek, többre nincs igényem. Ennek ellenére nem vagyok visszahúzódó, hanem inkább beszédes, határozott. Önbizalmam van bőven, kicsit talán túl sok is :D

Egyetemen tanulok egy nehéz szakon, de mivel nagyon lusta tudok lenni, nem akadályok nélkül megy a dolog. Intelligensnek tartom magam (bár ki nem? :D) viszont az érzelmi intelligenciámban vannak hibák. Sokszor nem tudom elfogadni, ha a másiknak van igaza, és a hisztiszintem is meghaladja az optimális értéket. Oh, és imádok vitázni (nem veszekedni). Általánosan vidám, pozitív személyiség vagyok, sokat nevetek, mosolygok. Szeretek bókolni másoknak, szerintem nem dicsérik az emberek eleget egymást :D Könnyen felkapom a vizet, de engesztelésben profi vagyok.


Külsőségeket illetően átlagos magasságú, vékony/fitt hullámos barna hajú lány vagyok, kicsit szép arccal :D (a kicsit szép alatt azt értem, hogy egy kis sminkkel szerintem is szép, de nélküle nem igazán tudom eldönteni) Tetszeni szoktam a férfiaknak, de ez nem nagy kunszt ennyi idősen, ha az ember lánya ápolt, és csinosan öltözködik. Ja igen, a stílusom öltözködésben nem túl eredeti, de csinos, nőies :D


21/n


Mi a véleményetek? :)


2016. jún. 12. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nincs veled semmi gond :)

A hisztit majd kinövöd,vagy nem :D

2016. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy tarskereső oldalra is, akár kép nélkül is felrakhatot ezt bemutatkozo szovegnek, szerintem nem csak az en erdeklodesemet keltened fel vele.
2016. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Véleményeket szeretnék, nem pasizni :)
2016. jún. 12. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Szangvinikus stílusod lehet, az ilyen általában bejön nekem, viszont a hisztéria és a sértődés nem annyira. Nem tűnsz unalmasnak és butának a leírás alapján, de csak az élő találkozás "perdöntő".
2016. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 MilitaryTurtle ***** válasza:
Nagyon szimpatikus, kell azért a csipkelődés csak ne hisztirohammal :-)
2016. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján átlagos vagy. Nyilván egy pár karakterből álló bemutatkozó szöveg nem fok túl sokat elárulni rólad.
2016. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy csésze tea mellett megbeszélhetjük, avagy megvitathatjuk, de itt csak a leírásodat tudnánk véleményezni, hogy ez rád mennyire illik azt meg nem tudjuk mondani.
2016. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Átlagnál jobb, a tanulmányban és a testsúlyban. A többi átlag.
2016. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én érdeklődésemet is felkeltetted ezek alapján, de ugye nem ez a kérdés. Szerintem átlag körüli lehetsz.

A lényeg viszont, hogy te mit gondolsz magadról.

2016. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amiben hibádzol számomra:


"Sokszor nem tudom elfogadni, ha a másiknak van igaza, és a hisztiszintem is meghaladja az optimális értéket."

Abszolút nem vagy toleráns, ez egy nagyon rossz tulajdonságod. Akkor is kínlódnál, hisztiznél, durciznál, s ragaszkodnál a saját elképzeléseidhez, ha azok teljesen valótlanok/inkorrektek/hamisak. A feleslegesen generált hisztire sem lenne semmi szükségem, de ugye nélküle semmit nem tudtok megoldani...


"Oh, és imádok vitázni (nem veszekedni)."

Ez nagyon sokszor kimerítő, energialecsapoló tud lenni, ha mindig vetélkednem kéne veled a semmin.


Más úgy nagyjából rendben van.

2016. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!