Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki úgy érzi ráillik a leírás?

Figyelt kérdés

Tetszen az arca és a hangja a mozdulatai, a beszédstílusa és az illata. Nyilván ez nem fejleszthető dolog.


Ne fogalmazzon túl választékosan, de azért használjon néha olyan szavakat, mint mondjuk triviális. Ritkán káromkodjon, akkor is igyekezzen visszafogni magát. Legyen legalább egy érettségije és mellé egy szakmája, vagy ez legyen folyamatban. Legyen 25-35 éves, átlagos testalkatú esetleg picit vékonyabb vagy picit testesebb vagy picit izmosabb. Legyen legalább 173 cm magas. Max közepesen szőrös legyen, tehát hát/váll legyen csak pihés. Ne legyen nagyon világos a szeme, a színe mindegy.


Legalább 150 nettót keressen, vagy legyen folyamatban a munkakeresése hasonló fizetésigénnyel. Ne utálja a munkáját, de ne is ez legyen élete célja a siker, csak annak egy része. Normál munkaidőben dolgozzon(vagy tanuljon).


Igyekezzen ápoltan megjelenni öltözködést is beleértve, de ne vigye túlzásba mondjuk arckrémekkel vagy formára szedett szemöldökkel. Ne legyen fontos neki a rend, de legyen pár számára fontos szokása. Ne legyen semmiben szélsőséges. Ne legyen a motor vagy az autó vagy a bringa vagy a foci vagy a fogadás vagy a fotózás a hobbija.


Ne legyen szűz, legalább egy hosszabb és egy rövidebb kapcsata legyen korábbról. Intim részen 14-18cm méretei legyenek és többször kezdeményezze a szexet nálam, mint én nála. Ne legyenek merevedési problémai. Ne legyen tőle idegen az irányítás az ágyban, de ne tartsa megalázónak, ha ezt a szerepet èn venném át alkalmanként.


Ne tartsa cikinek a tömegközlekedést. Legyen véleménye a világ dolgairól, vagy törekedjen rá, hogy annyit tudjon, hogy véleményt alkothasson. Legyen legalább olyan tájékozott, mint én. Kopaszodhat, de ne tüsire nyírja a haját, hanem legalább 1 cmt hagyjon rá.


Ne legyen idegen számára a ház körüli barkácsolás és nyírja ki vagy távolítsa el a nagy rovarokat a házból. Végezzen házimunkát, de tőlem várja el a többet. Szeresse az állatokat, a macskát és a kutyát is.


Legyen legalább 42es lába és az enyémnél nagyobb keze. Ne legyen borostánál több/hosszabb szőr az arcán. Legyen sértődős, és ne féljen néha piszkálni. Legyen valamilyen taszító szokása, mint mondjuk a körömrágás vagy az orrtúrás. Legyen többé kevésbé egészséges, hetente max 2x sportoljon és ne tartson diétát. Ne legyen függő. Havonta 1x legyen max részeg, de minden héten ihat 3x alkoholt. Legalább ünnepeken igyon koccintásként alkoholt. Max alkalmi dohányos lehet. Max hetente találkozzon a haverjaival. Ne sajnálja a pénzt néha kényelemre/élvezetekre, de ne is szórja két kézzel ezekre.

Legyen természetes neki a hűség és az őszinteség, de szeressen néha játszmázni is.


Valamikor akarjon családot és gyerekeket. Az életét Magyarországon képzelje el.


Ház, autó, jogsi, magas beosztás, egyáltalán nem számít, a szülőkkel élés is rendben van, ha korábban élt már külön tőlük.


Ezeket a korábbi kapcsolataimból gyűjtöttem össze, nagyrészta felsoroltak miatt mentek tönkre.


Akire ráillik a felsorolás, annak nem muszáj írnia, csak jelezze, hogy léteznek ilyen emberek.


2017. jan. 10. 12:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Te ezért cserébe mit tudsz nyújtani?
2017. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bár fogalmam sincs, hogy ki vagy, úgy érzem, tetszik neked az arcom és a hangom!
2017. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
34%
Hát igen. A nőknél ez úgymegy hogy van egy ilyen lista, aminek ha meg is felelsz maradéktalanul akkor is a süllyesztőbe kerülsz, de mielőtt még teljesen eltűnnél benne látod hogy jön valami nőverő alfahím aki ezzel a listával kitörli a seggét és elhúznak a nagy büdös naplementébe.
2017. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
23%
Lényeg hogy a nőknél nincsen lista. A nők ösztönlények.
2017. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden második pasi ilyen.
2017. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Szemtelenül szép, fiatal, jófej és gazdag vagyok, műszaki végzettséggel és kiegyensúlyozott, stabil élettel.


De ez persze nem tartozik a kérdéshez, ha kövér közmunkás vénasszony lennék, akkor is csak azt kérdeztem volna, hogy létezik e férfi ilyen tulajdonságokkal.

2017. jan. 10. 12:47
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Hát hogy oda ne biciklizzek xD Szemtelenül szép(tehát vak??? O.o)
2017. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Puff neki, nekem nincs nagy kezem, úgyhogy ki is estem a rostán, pedig minden más stimmel. :( Milyen könnyen megy ez...
2017. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyezési hibák:

1.)Szakma nincs és nem is lesz. (szerintem)

2.)Nem vagyok 25-35 éves, de leszek (legalábbis tervben van).

3.) Szűz vagyok.

4.) Nincs hosszabb kapcsolatom, ha a hosszabb alatt félévnél hosszabbat értesz.

5.)Pont ugyanannyiszor kezdeményezem nálad a szexet, mint Te nálam.

6.) Nem vagyok sértődős. (Ez mégis milyen elvárás? :'D)

7.) Sok barátom(haver? Az minek és kinek?) van, és akivel ápolom jól a kapcsolatot, azokkal egy-két hetente minimum találkozok így hetente kettő-három találkozó is van.

8.) Nem éltem külön a szüleimtől még.


....



Na jó ez tetszett :D

Kérlek árulj el valamit:


"Legyen sértődős, " EZ miért elvárás??? :D Emiatt ment már tönkre kapcsolatod, mert nem volt sértődős a másik vagy mi? :)

2017. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
41,5-es a lábam, a π-csába. Így elvérezni....
2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!