Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásosságon hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásosságon hogyan lehet változtatni? F

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 20:03
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Bevállalod annak lehetőségét, hogy égni fogsz. Aztán ki tudja, lehet, hogy pont fordítva sül el a dolog, és életed végéig megoldódik a hiányod.
2017. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kőkemény elhatározással és akaraterővel.
2017. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor ilyen helyzetek szoktak lenni mindig kikerültem!Nem értem miért vagyok ilyen gyáva!
2017. jan. 10. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami konkrétumot írhatnál.
2017. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Először nehéz, bele kell kényszeríteni magad bizonyos helyzetekbe, de utána ha belejössz sokkal könnyebb lesz.
2017. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi a próblémám hogy a nőknél elég gátlásos vagyok!Főleg ha nekem kell menni oda valakihez!Csak akkor nincs semmi gond ha hozzám jönnek oda!Miért lehet ez?
2017. jan. 10. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy approach anxiety. Mindenkinek van, annak is aki letagadja. Túl kell lépni rajta, nehéz, de minden nyitás után egy egészen picit könnyebb lesz aztán az első 10-20 után már megszokod, elmúlni nem fog sosem, csak csillapodni.
2017. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ldhetséges hogy nekem nem fog sikerülni túl esni rajta?Elég rég óta próbálok de eddig nem sikerült!
2017. jan. 10. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy igazán próbáltad, ha nem veszel erőt magadon akkor tutira nem fog sikerülni, elhatározás és akarat kérdése. Avagy akarsz dugni vagy nem?
2017. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!