Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Volt már több barátnőm is, olyan is volt aki topmodell kinézetű volt szinte, magammal is meg vagyok elégedve külsőleg, olyannyira, hogy "öröm volt ma magamat a tükörbe bámulni", mégis most 1,5 éve semmi kapcsolatom nem volt.

Utolsó kapcsolatom egy "leszbikus" (biszex igazából) csajjal volt, őt is lefektettem és most mégis ott tartok, hogy nem vagyok magammal megelégedve, nem tudom mégse magamról eldönteni, hogy mi lehet velem a baj.

Igazából szeretnék megállapodni és egy normális kapcsolatot létesíteni.


2017. jan. 10. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Fhhu öreg ilyen körmönfont praktikákhoz folyamodni, hogy gykn felszedj valakit, le a kalappal, persze mást nem veszi észre, mert csak elolvassa és értelmezi, de felnem fogja, egyértelmű azért utaltál olyan dolgokra, amikre, hogy valaki írjon neked privátot, mert ha nem így van akkor ez bizony rossz témakör és az önismeretbe kéne tenned az EGyéb kérdéseknél találod.
2017. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem köszönöm a tanácsod, ez meg társkeresési tanácsok c. totyik.
2017. jan. 10. 20:41
 3/12 anonim válasza:
Hát barátom,ne add fel.Biztos jön majd valaki.Lehet azért nincs most senkid,mert Isten neked írja a legmenőbb love storyt!:) További szép estét!:)
2017. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lemaradt,hogy lány vagyok :D (3-as voltam)
2017. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy azért, mert csak te hiszed magad nagy yampinak, meg pár lány, akik amúgy ott hagytak (szóval később megbánták gondolom) vagy te hagytad ott őket, de akkor meg ráeszméltek, hogy férfi sem vagy, hanem kis rinyáló kisfiú, az vagy te, kisfiú, hallod oviban csajozól még mi?
2017. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezzel igazából se okosabb se butább nem lettem, ez is egy alternatíva. Öregebb nem lettem ettől, max pár perccel, de az a pár perc is jelenleg hasznosan telik :)
2017. jan. 10. 20:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Komolytalan, azért ennyire én se feltételeztem, hogy rossz úton járok :)
2017. jan. 10. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az egód a baj?

Túl rámenős vagy?

Bunkó vagy, vagy nem elég érdekes a személysiéged, mert elnyomja a felszínességed, ilyen is van, csak szólok, ezek sem igazak?

Véletlen nem hagytad el közben a 2 lábad? LEhet amiatt akkor, de most komoly, mondjál már el több dolgot, mert elmondtad mi volt eddig, ha neked valaki ennyiből megmondja az egy jós -_- de ő is csak valamit kifog találni a pénzedért.

2017. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pénzért inkább ne mondjon nekem senki semmit, mert abból csaj a baj van :)

Lehet, hogy nincs olyan jó személyiségem, alapból kevés ismerősöm van, de azokkal nagyon jó viszonyba vagyok, két lábamat se hagytam el "nem szárnyalok"

Bunkó, tahó meg megint kizárva, akikkel eddig együtt voltam lányokkal azoknak is "nyaltam", kedves voltam velük, mindent megtettem értük.

2017. jan. 10. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ezt viszed túlzásba nem?? Egy időután láthatják rajtad, hogy ilyen vagy.. Ezt köznyelvben használják úgy, hogy papucs, habár nem értem miért egy lábbeli alapján kell elnevezni, de gondolom azért, mert az arra van, hogy hordják és téged is csak úgy "hord" mert azt teszed, amit mond, vagy nem ilyenre gondoltál?

Lehet csak a nem megfelelő személyeknék próbálkoztál és ennyi

2017. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!