Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, párommal 13 éve vagyunk együtt. Minden jól megy közöttünk, jó a szex, szeretjük egymást. Azonban egyszer sem ajánlotta fel, hogy házasodni akarna, pedig többször utalgattam már rá, hogy milyen jó lenne, mennyire örülnék neki. Beszélni akartam vele erről, de amikor felhozom ezt a témát, mindig ideges lesz, és elmegy itthonról. Azzal indokolja, hogy "nincs kedve semmiféle nagy felhajtáshoz". Tudja, hogy a gyerekkori álmom egy csodás esküvő, sok emberrel, vidám lagzival, de én még azt is felajánlottam neki, hogy jó, legyen csak egy hivatali esküvő, ketten leszünk, összeadnak minket, semmi ceremónia, kész. Neki nincs kedve hozzá. A kapcsolatunk egyáltalán nem nevezhető rossznak, nem hanyagoljuk el egymást, szívesen mutatkozik velem akárhol. Mondtam neki, hogy ha szeretne, képes lenne ezt az "áldozatot" meghozni értem, de ilyenkor mindig összeveszik velem, szinte az összes veszekedésünk csak emiatt van. Segítsetek, mit hiányolhat belőlem a férjem? Miért nem akar engem elvenni?

2016. aug. 17. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:
mit hiányoltat belőlem a párom*
2016. aug. 17. 22:24
 2/76 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem addig jó :D

Tudod az álmok meg a valóság két külön világ!

Szerezz tapasztalatot, járjatok el együtt esküvőkre!

Legjobb ha összehaverkodsz valami rendezvényszervezővel, és valahogy megoldjátok!

Szerintem 2-3 után kiábrándulsz majd az egészből az emberek miatt...

2016. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
7%
Miért kell ez a hiszti állandóan?
2016. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
58%
A párod mennyi idős? Egyébként én nőként nem értem, hogy miért akarod ennyire erőltetni az esküvőt. Ha jól megvagytok, akkor ennek örülj, és ne rontsd el azzal, hogy az esküvőn siránkozol és hisztizel neki! Vannak olyan emberek, akik nem kultiválják annyira a házasságot.
2016. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Rengeteg esküvőn voltunk már együtt, nagy a baráti körünk. Mindenki csodálkozik, hogy miért nem házasodunk össze. Ő 30 éves, rajtam kívül nem volt még komoly kapcsolata. Pontosabban 1, az is a tini éveiben, 2 évig tartott. De ő gyerekeket akar, ő nagy családot akar, és számomra ez nem működik házasság nélkül. Kedves utolsó, és egyébként ez mindenkinek szól: A kérdésemre válaszoljatok, hogy mi baja lehet a páromnak, és erre vagyok kíváncsi, nem pedig arra, hogy ti mit tennétek a helyemben! Ment a piros pacsi!
2016. aug. 17. 22:34
 6/76 anonim válasza:
97%
Nem ismerünk téged,hogy mondjuk meg,hogy mit hiányolhat belőled a párod?Valamiért nem akarja elmondani,hogy miért nem akar elvenni,lehet nem akar veled veszekedni és inkább elfojtja magában
2016. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
97%
Minden jól megy köztetek, kivève a kommunikációt, ha 13 èv alatt mèg nem sikerült ezt megbeszèlnetek :(
2016. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy az esküvőkön, ahol voltunk, boldogan táncol mindenkivel, jól érzi magát, nevetgél, üti a tányért a kanalával, hogy "csóóókot!!!". Kérdezem én, a sajátunkhoz meg nincs kedve, amikor mindegyikről abszolút ilyen pozitív élményekkel jön vissza? Miért nem tudna a sajátján is nevetgélni, táncolni, jó érezni magát? Nem vágyik arra, hogy neki üssék a tányért? Mert én nagyon...
2016. aug. 17. 22:41
 9/76 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Mi az, hogy 13 éve nem sikerült ezt megbeszélnünk? Az első 11 évben fel sem hoztam a témát, az utolsó 2 évben hoztam ezt fel -.- Higgyétek el, sokat beszélgetünk, együtt edzünk, szoktunk menni együtt vacsorázni, mozizni, ugyanúgy 13 év után megvan a szikra, mint a legelején, és mégsem akar elvenni...
2016. aug. 17. 22:43
 10/76 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező, én a kérdésedre válaszoltam. Szerintem azt kellene tenned, ha meg akarod tartani a jó kapcsolatodat vele, hogy nem rágod a fülét az esküvővel. És azt is leírtam, hogy szerintem miért nem akarja: nem mindenki kultiválja annyira a házasságot, a nagy hajcihőt. Lehet, hogy attól is tart, hogy házasságkötés után esetleg megromlik a kapcsolatotok. De miért nem beszéled meg vele rendesen? Tehát ülj le vele, és kérd meg nyugodtan, nem ideges/hisztis stílusban, hogy most tényleg komolyan és őszintén szeretnél vele beszélni, és szeretnéd, ha nem kapná fel a vizet, nagyon szépen kéred. Aztán még mindig normálisan kérdezd meg tőle, hogy mi a problémája az esküvővel, házassággal, tényleg nyugodtan mondja meg őszintén. És ne akadj ki közben, beszéljétek meg normálisan.
2016. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!