Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglehet álapitani valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet álapitani valakinek a hangjáról telefonban hogy milyen személyiség?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már mással is biztosan hogy vonzónak tartotta egy lány vagy egy fiú hangját. Nállam is volt ilyen.
2017. jan. 12. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nállad? Az király.

Egyébként igen, lehet következtetéseket levonni a másikat illetően csak hang alapján is.

2017. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek nagy része több évnyi kapcsolat után sem tudja, hogy milyen a másik személyisége... A hangból elég kevés dologra lehet következtetni. Attól, hogy vonzó egy hang, még nem tudsz meg semmit a személyiségéről.
2017. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akik bagóznak azoknak rekedtes mélyebb hangjuk van, akiknek nincs tökük azoknak magas, ha nem egyenletesen beszél hanem érezni hogy megbicsaklik halkabban beszél az fél. ennyi..
2017. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

halkabban beszél az fél. ennyi..


DE MIÉRT VAN AZ AKKOR HOGY A PASIKNAK BEJÖNNEK AZ ILYEN HALK SZAVÚ FÉLÉNK LÁNYOK?

2017. jan. 12. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én halkan beszélek, akkor nem félek, csak álmos vagyok.
2017. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
"DE MIÉRT VAN AZ AKKOR HOGY A PASIKNAK BEJÖNNEK AZ ILYEN HALK SZAVÚ FÉLÉNK LÁNYOK?" Mert ha egy lány félénk, csendes, az aranyos, hogy is mondjam, oltalmazni való, meg kell védeni, ha egy férfi halk szavú, félénk, az tutyi-mutyi, stb., szóval nem egy pozitív dolog.
2017. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én két dolgot állapítottam meg párom hangjából, mikor először hallottam, az egyik, hogy énekesnek kéne mennie, a másik, hogy szívesen eldobálnám a bugyimat ilyen hangtól. :D

Mondjuk utóbbit csak akkor mertem neki elmesélni, mikor már egy éve együtt voltunk, azóta is azzal cikiz. :D

2017. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 11:59


"ha egy férfi halk szavú"


na igen ismerős jelenség


[link]

2017. jan. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!