Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder/badoo: hogyan beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder/badoo: hogyan beszélgettek rajta, ha egy lány sem képes visszakérdezni? Ha kérdezek valamit éppen válaszol. Tudom h sok lány ilyen. De a kérdésem:hogyan lehetne mégis beszélgetésre bírni?

Figyelt kérdés
Mi legyen a taktika?
2017. jan. 13. 13:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Lányok is írhatnak, belőlük mi váltott ki tinderen/badoon jó beszélgetést, ahol kedvük volt írogatni:D
2017. jan. 13. 13:09
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Én igazából sosem értettem, hogy miért kell kérdezőbiztost játszani társkeresőn. Nekem pont az volt a lényeg, hogy az ember mit tart fontosnak elmondani magáról, magától. Tehát ritkán kérdezek (akkor is egy konkrét témával kapcsolatban, amiről épp a beszélgetés folyik), inkább elkezdek valamilyen témát, elmondom az álláspontomat és arra várom a reakciómat.

Ha valaki nem képes csatlakozni a társalgáshoz, akkor úgyis felejtős a dolog, nem érezném jól magam az illetővel.

2017. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tehát a kis small talk részt átugrod és megkérded mit gondol az abortuszról?
2017. jan. 13. 13:16
 4/25 anonim ***** válasza:
ha megfeszülsz, akkor is csak egyszavas válaszokat fogsz kapni :D
2017. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tehát töröljem?
2017. jan. 13. 13:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon félreérted. Eleve azt írtam: nem (vagy csak ritkán) kérdezek. Ráadásul rögtön végletekben gondolkodsz...

Gondold végig, hogyan zajlik mondjuk egy munkahelyi folyosói beszélgetés. Ott - gondolom - eszedbe nem jutna úgy szóba elegyedni valakivel, hogy kérdéseket teszel fel neki és visszakérdezést vársz el tőle, legalábbis hülyének néznének, ha ezt tennéd.

Hétköznapi témák merülnek fel, sztorizgatnak az emberek és kapcsolódnak egymáshoz a különböző témákban. Pl. a héten láttam egy jó filmet, befogadtam egy kóbor kutyát, elmentem táncházba a barátnőimmel, stb... rengeteg dolog meg lehet tudni így egymásról.


Legalábbis feltételezem, hogy arra a szakaszra gondolsz, amikor már megtörtént a kapcsolatfelvétel és megindult valamilyen kommunikáció. Mert ha már eleve kérdésekkel indítasz, akkor komoly gond van...

2017. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja és még egy szabály: ha már valakivel váltottál pár mondatot, vesd fel, hogy térjetek át más kommunikációs csatornára. Nem mindenki szeret telefonon pötyögni (én például utálok) ezért Tinderen rövid mondatokban kommunikáltam, de ha megvolt a kölcsönös szimpátia, akkor áttértünk skype-ra és ott már lehetett bővebben is írogatni. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki szeretne beszélgetni, az nem zárkózik el ettől.
2017. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Tehát írjam meg neki pl h ,, képzeld, kinyitottam a sütőt amikor a piskótát csináltam és rossz lett,mert az első 10 percbe nem szabad mit gondolsz?:("biztos hatásos lenneXDDD
2017. jan. 13. 13:35
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Új vagyok bocs, de kiolvastam a az előző 8-at. Tinderen sikeres férfiként írok.


8:

De miért kell a kérdés a végére?! A valóságban is csak úgy tudsz beszélgetni, hogy a mondandód elmondása után felteszel egy kérdést, hogy biztos legyél benne a másik válaszol?

Mondom a trükköt: Mondj magadról érdekes dolgokat minél szélesebb körben és minél többet, amire minél inkább ráharap a másik és többet akar miatta megtudni rólad.

Mondhatjuk ezt úgy is kicsit, mint a horgászatban a csali, vagyis angolul "bait" kifejezést.

Próbálok kicsit sejtelmesen fogalmazni néha és nem olyan tárgyszerűen és egyértelműen, mint ahogy a férfiak szoktak egymás közötti beszélgetésben. Pórbálom az életem izgalmasabb részeit felfedni minél szélesebb körben és várni azt, amikor közös érdeklődést találunk.


NEM:

Szia! Egyetemista vagy? :)

IGEN:

Szia! Hagy találjam ki, biztos végzős egyetemista vagy :)


NEM:

Angol szakos vagyok az egyetemen és már 2 éve tanulom, miközben Mucsaröcsögéről származom.

IGEN:

Egy nyelvi szakon vagyok az egyetemen pár éve. Mit tippelsz mit tanulok? :)

Amúgy nem vagyok őslakos, hanem bevándorló ide egy másik városból :D


NEM:

Mi lenne ha átmennénk facebookra? Benne vagy? :)

IGEN:

Arra gondoltam átmehetnénk facebookra, mert ott biztos többet vagyunk mint itt :)


Nem azt mondom hogy nem szabad néha kérdezni, de amit el tudsz mondani anélkül is, hogy kérdőjelet tennél, meg a másik engedélyét kérnéd, kedvét kérdeznéd, azt mondd el anélkül. Akkor kérdezz, amikor róla akarsz valami új dolgot megtudni úgy, hogy ahhoz muszáj kérdést feltenni.

A másik pedig a kicsit sejtelmes fogalmazás (lásd: 2. példa)


ÉRTED?! :D

2017. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

# 8: Miért ne? Ha pl. nekem mesélnének egy ilyen sztorit, rögtön rávágnám, hogy "Á, én múltkor véletlenül grillre állítottam a sütőt, így a piskóta teteje megfeketedett, az alja pedig folyós maradt."

Közben pedig magamban konstatálnám, hogy "Á, egy férfi, aki tud piskótát sütni? Nem semmi!"


Hidd el, aki tud és akar is kommunikálni, az bármilyen témához képes kapcsolódni.

2017. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!