Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder/badoo: hogyan beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder/badoo: hogyan beszélgettek rajta, ha egy lány sem képes visszakérdezni? Ha kérdezek valamit éppen válaszol. Tudom h sok lány ilyen. De a kérdésem:hogyan lehetne mégis beszélgetésre bírni?

Figyelt kérdés
Mi legyen a taktika?
2017. jan. 13. 13:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Em... Én megkérem a srácot,hogy írjon magáról pár sort amirõl úgy gondolja érdemes tudnom, ugyanezeket az infókat osztom meg vele. Utána kérdezem olyam dolgokról amik engem érdekelnek és belekérdezek az õ érdeklõdési körébe. Ha nem találom érdekesnek vagy abszolút nincs meg a közös hang akkor tisztelettudóan elköszönök,hogy ez köztünk nem fog mûködni.

19/L

2017. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

10:

A lányok nemm mindig csak lenézésből, sznobizmusból vagy sima érdektelenségből válaszolnak röviden vagy nem kérdeznek.


Az első barátnőm egy nagyon visszafogott lány volt és én beszéltem még a kapcsolatunk későbbi részében is az idő kétharmadában. Vele is sokáig azt hittem hogy nem érdeklem őt és azért nem beszél sokat, vagy válaszol, de igazából csak nagyon félénk volt. Ehhez képest végül kiba szott szép éveink lettek együtt. (Nem tudom hány éves vagy, de én most főleg 18-25 éves, tapasztalatlan lányokról beszélek).


Férfiként mondom, hogy sokszor egyszerűen a férfiak balfa szkodják el olyanokkal, hogy:

-a lány keveset válaszol ezért azt hiszik nem tetszenek neki, ezért abbahagyják az ismerkedést

-a férfi nem tud normálisan, kérdések feltevése nélkül beszélgetni

-túl egyértelműen, közvetlenül fogalmaznak és nem értik hogy máshogyan kell beszélni a lánnyal akiben érdeklődést akarnak kelteni, mintha egy barátjukkal vagy a szülőjükkel beszélnének

2017. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"túl egyértelműen, közvetlenül fogalmaznak és nem értik hogy máshogyan kell beszélni a lánnyal akiben érdeklődést akarnak kelteni"


Hát, ez azért korfüggő. Aki felnőttkorú, az szerintem jogosan várja el az egyenességet az ismerkedésnél is.

2017. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13: Ez kortól független és nem csak a nőkkel való ismerkedéskor alkalmazható. Az előbbi példámat tudom idézni, amit azt látok hogy a LEGTÖBB NŐNÉL MŰKÖDIK.

Fontos: Sosem ködösítek vagy hazudok. Csak egyszerűen arra játszom ki a beszélgetést, hogy egy kicsit rámenjünk a másikkal kapcsolatos kíváncsiságra és ne robot módjára beszéljünk. Inkább ez utóbbiról van szó :)


"NEM:

Angol szakos vagyok az egyetemen és már 2 éve tanulom, miközben Mucsaröcsögéről származom.

IGEN:

Egy nyelvi szakon vagyok az egyetemen pár éve. Mit tippelsz mit tanulok? :)

Amúgy nem vagyok őslakos, hanem bevándorló ide egy másik városból :D "


Remélem látható a kettő közti különbség. Csak arról van szó, hogy megtanulunk beszélni egymással valódi emberi módra. Mert két ember között az ismerkedés nem arról szól, hogy adatokat és információkat cserélnek egymásról kizárólag :) Fel kell kelteni a másik érdeklődését és a vonzalmát is, és ehhez tudni kell emberi módon beszélgetni a másikkal

2017. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
# 12: Hozzám például egy szélsőségesen introvertált ember egyáltalán nem illene, én szeretek beszélgetni a párommal mindenféléről nagyon nyíltan és őszintén, ezért ez is egy szűrő, hogy mennyire képes valaki kommunikálni. Ez nem azt jelenti, hogy lenézem a "csendesebb" embereket, csak hozzám nem illenek.
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

15:

Értem. Nekem elég annyi, hogy a barátnőm legyen külsőre nekem vonzó, belsőre pedig kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias természetű. Ha ezek megvannak, akkor ezen túl lehet felőlem akár extrém bulizós, akár otthonról soha el nem menő típusú is.

2017. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Általában azért nem kérdeznek vissza, mert egy hangyányit sem érdekled őket. Ahol nem ez a helyzet, ott az okokat már keírták korábban. :)
2017. jan. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ismerkedeseim soran (mar reg volt) aki csak kérdőívesdit játszik az valóban nem keltett fel bennem érdeklődést és mivel állandóan kérdez szinte "rávett" hogy csak egy szavakkal válaszoljak.

Volt hogy ki akartam törni ebből és elkezdtem mindenfélét irogatni, de nem. Nem jött be az illető kérdései rabja volt.

2017. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15-ös! Félreérted az embereket. Az introvertált a saját közegében nyiltabb. Ez inkább kifele mutatkozik meg idegenek között.
2017. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal-férfival nem érdemes személyesen sem ismerkedni, aki ennyit sem tud viszonozni, hogy visszakérdez, azaz kölcsönös az érdeklődés.
2017. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!