Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder/badoo: hogyan beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder/badoo: hogyan beszélgettek rajta, ha egy lány sem képes visszakérdezni? Ha kérdezek valamit éppen válaszol. Tudom h sok lány ilyen. De a kérdésem:hogyan lehetne mégis beszélgetésre bírni?

Figyelt kérdés
Mi legyen a taktika?
2017. jan. 13. 13:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sehogy. Vagy alkalmazkodsz, találsz egy témát ami nagyon érdekli és ezt meglovaglod vagy sehogy.

Ha nem érdeklődik irántad, mert mondjuk külsőre nem tetszel nem fogja a fáradtságot venni hogy megismerje a személyiséged. Sajnos ilyenek, elvárják hogy te szórakoztasd, meg izgalmas beszélgetőpartner legyél de a kegtöbb full érdektelen unalmas válaszokat tud csak kipréselni magából. Egyébként én is hasonló cipőbe járok, van egy csaj mondhatni tetszik, de nem az ideálom. Értelmesnek is tűnik, de chaten nagyon távolságtartó, nem mutatja az érdeklődését. Sokszor elgondolkodtam már rajta hogy mit eszek ennyire benne....talán túlságosan optimista vagyok és felértékelem. Volt már ilyen.

2017. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Elgondolgodtató.

Én is ez a kérdezős típus vagyok, ha a lány nem kérdezget vissza, akkor pár üzenetváltás után nem írok többet. Lehetséges h rosszul teszem, és alapból én kényszerítem bele a rövid velős válaszokba?? Ez pedig nem annak a jele, h nem érdeklem?

2017. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem ezen múlik, hogy kérdések vannak e vagy sem. Szerintem ezek a trükkök akkor jönnek már szóba, amikor amúgy nincs igazán érdeklődés.és akkor ilyenekkel fenntartani a beszélgetést.
2017. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Trükkök?


Valakinek írok 2x3 sort tele közvetett infókkal, érdekes témában, amikre rákérdezhet, reagálhat és folytathatja velük a beszélgetést. Erre visszaír két szót..


Nem tudom hogy

1. Félénk és nem tud beszélgetni

2. Nem érdeklem és érdektelen, de valamiért nem szakítja meg az ismerkedést

3. Olyan dögös hogy mindig azt várja hogy mások szórakoztassák őt, mások beszéljenek hozzá, neki pedig ne kelljen semmit hozzátennie a beszélgetéshez.

2017. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát basszus valóban a legrosszabb amit tehetsz hogy interjúztatod a csajt... :D Akkor én is csak válaszoltam 1-2 szóval és csá. Hiába nézett ki jól. Én is mindig úgy csináltam, hogy rám írt valaki, és én megkérdeztem, hogy mit érdemes róla tudni. Aztán elmondtam énis, majd beszélgettünk. Elég egy kérdés, pl mi a hobbid? És ebből egy hosszú beszélgetést létre lehet hozni :)


Amúgy kezdetben mindig visszakérdeztem, de telibe sz.rták ezt a fiúkák, és tovább bombáztak a kérdéseikkel, mintha nem számítana, én mit írok.

2017. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!