Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a 22-30 éves komoly gondolkodású hölgyek Akik ténylegesen komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a hölgyek egy kalap alá veszik a férfiakat és nem igazán mernek nyitni más embereke felé,félve a csalódástól!

Amit Meg is értek mert elég sok olyan férfi van akik szeretik földbe tiporva megalázni a nőket bizonyos értelemben!

DE az is lehet hogy én vagyok a béna és nem értékelik az inteligens embert!



2017. jan. 13. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők többnyire jelenleg is komoly kapcsolatban vannak.
2017. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2017. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És lehet is beszélgetni?
2017. jan. 13. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ilyennek tartom magam és ezzel együtt egyetértek veled, hogy talán nehezebben nyitunk, mert valóban komoly kapcsolatot keresünk és nem akarunk belefutni az általad is említett típusba.

A kérdésre is válaszolva, én teljesen véletlenül futottam össze a párommal és talán az volt a siker kulcsa, hogy nem olyan céllal közelítettünk egymás felé, hanem tudtunk kötetlenül, feszengés nélkül beszélgetni és semmit nem siettetni. A mi történetünkből kiindulva és amennyiben engem a komoly gondolkodású hölgyek közé sorolunk, megtalálhatod őket egyetemen, munkahelyen, színházban, moziban, strandon, kávéházakban, egyéb beülős helyeken és természetesen ma már nagyon sok mindenkit neten is.

2017. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen
2017. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is bena vok. 23/L
2017. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!