Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni, de hol, ha az embernek nincsenek barátai akikkel eljárna?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... Hol és hogy tud ismerkedni egy húszas évei elején járó srác, ha nincs olyan baráti köre akikkel eljárna bárhová.

Mindig olyan válaszokat írnak ide, hogy sörözz haverokkal... ha nincsenek olyanok akikkel eljárhatnék, akkor veszett fejsze nyele az egész?

Esetleg valaki tudna tippeket adni?


(külsőmmel nincs baj [átlagosnak mondanám magam])

(Nem szeretnék interneten ismerkedni, én nem "hiszek" benne.)



2017. jan. 13. 20:26
 1/4 anonim válasza:

Biztos van 1-2 olyan ember akit barátnak nevezhetsz nem? Azokkal nem tudsz elmenni valami szórakozó helyre?? ÉS most nem a kocsmára gondolok ahol leisszátok magatokat sörrel ( ahogy mondtad ) hanem ahol értelmes emberek is vannak ? :)


De amúgy az ismerkedést hogyan érted??? Lányokkal akarsz elsősorban ismerkedni vagy egy baráti társulatot akarsz magadnak?

2017. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés, nekem vidéken rengeteg haverom van, összeszerveztem őket egy csoportba és rendszeresen bulizunk és egyre több a tag, meg ott rengetegen ismernek de itt Pesten szinte alig van 1-2 akikkel néha eltudok járni valahova
2017. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 elsősorban lányokkal ismerkednék és hosszútávú terveim vannak, szóval a leivós helyek számomra nem optimálisak, legalábbis az én szándékom nem erre a helyre jellemző. Vannak barátaim, csak egyikük se ott ahol élek így sajnos velük nem tudok elmenni, ezért inkább olyan helyeket keresnék ahol egyedüllét se feltűnő...

#2 vidéki vagyok de itt se látok nagy életet, de ez valószínű az én hibám is

2017. jan. 13. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. szerzel barátokat, olyan helyre költözöl, ahol több nő van, eljársz egyedül szórakozni, utcán szólítasz meg lányokat, tanfolyamokra jársz stb.
2017. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!