Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan pasi aki sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi aki sikeresen beilleszkedett külföldön és jó munkahelye van kint, az sokkal szalonképesebb itthon a csajoknál, mint aki az itteni bérekért dolgozik és itt él?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint majdnem minden fiatal nő arra vágyik, hogy egy pasi kivigye őket Nyugat-Európába. Ennek érdekében még akár külföldi pasikkal is elmennek, nem mintha egy külföldi pasi jóképű lenne (a magyar átlaghoz képest csúnyák), de viszont mégis több jövőt látnak egy külföldi pasiban, mint egy lakótársakkal élő, 120 ezer nettóért melózó magyarban. És ezek számszerű tények, mivel többször annyi nőnek van külföldi párja mint ahány pasinak.

Viszont egy olyan pasi, aki egyben magyar is, de már kitaposta az utat külföldön, sokat keres és megbecsülik, stabil egzisztenciát tudott teremteni, az ha hazajön csajozni, akkor hatalmas előnyből indul, az itthon rekedt és nem túl jó anyagi helyzetben lévő férfiakhoz képest?


2017. jan. 14. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Azért indulhat előnnyel, mert tett valamit azért, hogy jobban éljen.

Mondjuk én nő vagyok, de nem ez alapján kerestem párt, magam jöttem ki egyedül külföldre, és teremtettem meg mindent, de biztos van sok olyan nő is, aki más hátán akar felkapaszkodni.

2017. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem jönnék össze külföldön élő pasival, olyannal sem akivel nem egy városban élünk. Én voltam már külföldön tök egyedül egy évet, nem kell ehhez férfi lol, kimegyek bármikor megint egyedül is akár, ha olyan kedvem lesz.
2017. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
"...még akár külföldi pasikkal is elmennek, nem mintha egy külföldi pasi jóképű lenne (a magyar átlaghoz képest csúnyák)..." - Ó, már innen látom, hogy nagy szociológus társadalomkutató kollégával van dolgunk :D.
2017. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

"de biztos van sok olyan nő is, aki más hátán akar felkapaszkodni"

Bizony, hogy vannak! Nekem is volt dolgom ilyennel... szerencsére időben észrevettem a dolgot.

2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Rengeteg ilyen nő van, nem véletlenül tapasztalod ezt. Természetesen a gyk-s nők között egy ilyen sincs. (Á.)
2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jobban imponál nekik!


Mivel így azt hiszik, hogy majd magasabb színvonalon fogják eltartani őket. :P

2017. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!