Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itthon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itthon egy néger pasi az presztízs a nők körében, Nyugat-Európában meg határozottan ciki ha valakinek néger pasija van?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza Ausztriából, pár hónap alatt rendesen megszedtem magam pénzzel. De a lényeg, hogy amíg kint voltam, rengeteget jártam szórakozóhelyre, heti 3-szor. Nagyon jó hangulatúak voltak az osztrák szórakozóhelyek, össze se lehetett hasonlítani a magyarral. Továbbá az is óriási tévhit, hogy az osztrák nők nem olyan szépek mint a magyarok. Ez tévedés, az osztrák nők határozottan sokkal csinosabbak, mert az egy tudatos nép, nagyon odafigyelnek az egészségükre és sokat sportolnak az átlagemberek is. Arcra sem csúnyábbak egyáltalán.

Viszont azt vettem észre, hogy az ottani nők között teljesen ciki az, ha négerekkel, muszlimokkal vagy ázsiaiakkal kavarnak, az ottani társadalomban ez gáz. Az osztrák nők az osztrák pasikat részesítik előnyben, még az is egy negatív pont volt, hogy magyar vagyok, ennek ellenére elég sok osztrák csaj megvolt. Szóval az is negatívum alapvetően, ha kelet-európai vagy, de az még nem egy "végzetes" baki, csak egy negatív strigulával indulsz. De a négerek a szórakozóhelyeken azok szó szerint a sarokban ültek búskomor arccal, és a piájukat szürcsölték, annyira leszarták őket az osztrákok.

Itt Budapesten meg PRESZTÍZS ha valakinek néger pasija van, sőt még az arab, ázsiai is jobb, kelendőbb mint a magyar, mert azok legalább nem átlagosak, nem hétköznapi szürke egerek a magyar nők szemében. A magyar nők tapasztalataim szerint, legalábbis itt Budapesten nem a magyar pasikat részesítik előnyben. De miért?


2016. okt. 7. 17:50
1 2 3
 1/30 Költőnő? ***** válasza:
64%
Hát ezt azért nem mondanám. Sok négernek nincs nője, de az is gáz, ahogy próbálkoznak. Aki egy ilyen alakkal összeáll, az meg is érdemli. És persze köztük is akadnak értelmes, tanult, udvarias, kedves emberek. Sztem egyáltalán semmi presztízsük nincs, csak a nagy számok alapján jobban szemet szúr.
2016. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
47%
Itthon is gáz. Nézd már meg, milyen nők állnak össze négerekkel, arabokkal. Agyatlan, buta, proli nők.
2016. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Budapesten lakom, magyar pasim van. De ha szerinted fekaként nagyobb az esélyed, akkor vegyél szolibérletet, és daueroltasd be a hajad.
2016. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
"...pár hónap alatt rendesen megszedtem magam pénzzel." - Koszonjunk az informaciot, a kerdes szempontjabol rendkivul relevans, hogy x ido alatt osszemosogattal nemi ajrot. Egyebkent meg ok teljesen mast latnak egy neger/arab/torok kisebbsegbol, mint mi, ezert termeszetesen a velemenyuk es a hozzaallasuk is mas lesz hozzajuk, ami a parvalasztasi szempontokban is ki fog tunni. Borzaszto bonyolult erre rajonni...
2016. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Mi alapján vontad le a következtetést, hogy itt menő a néger pasi!?

Megint egy toszatlan kiskamasz, aki arra akarja fogni a sikertelenségét, hogy tele van az ország arab bevándorlókkal és "majd Abdul faxa jobb lesz".

Pont úgy néznek ki, mint a cigányok.

Szerencsés vagy, ha szerinted ritkák és egzotikusak.

De arra kíváncsi vagyok, mikor takaróztok azzal, hogy a roma pasi is presztízs.


Arról nem beszélve, hogy a vidéken lakók több ufót látnak, mint négert.

Most be ne meséld, hogy azért nincs csajod, mert az az egy feka lenyúlta a környéken az összeset!

2016. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Úgy látszik, csak azt veszed észre, amit észre akarsz venni. Most, hogy végre kiírtad magadból ezt a kérdést jobban érzed magad? Mert a tartalma nonszensz, szóval gondolom csak lélekkönnyítőként funkcionál.


Nekem egészen más a tapasztalatom. Egy barátnőm összejött egy négerrel, és mikor bejelentette, azért rendesen összenéztünk a többi lánnyal, hogy most akkor hogyan is reagáljunk erre a helyzetre. Mikor a néger férfiakról áradozik, akkor beáll a kínos csönd. Nem akarjuk megbántani, ezért inkább nem is mondunk neki semmit, mert hazudni, jó képet vágni nem fogunk hozzá, mert mi eléggé elzárkózunk a nem-fehér férfiaktól.


De attól még, hogy én ezt éltem át, még nem vonok le konzekvenciákat, mint ahogyan te tetted oly magabiztosan a leírásban. Ha ezt te tényleg elhiszed, amiket állítottál, akkor egyszerűen arról van szó, hogy a magyar nőkkel való sikertelenséged, a csajozásban elszenvedett kudarcaidat képtelen vagy feldolgozni, és vállalni az ezzel járó önbizalomroncsolódást és görcsösen keresel valamit/valakit akit hibáztathatsz és a valóságot a saját érdekeid szerint torzítod, hogy gyúrhass belőle ilyen szép kis hipotéziseket.

2016. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Az osztrák pasik helyesek, magasak, izmosak, és a 17 centi az átlag.

Ezért az osztrák nők csak fanyalognak a négerekre.


A magyar pasik meg csenevészek vagy dagik, igen ritka a szép test, sok az alacsony, és a 15 centi már jó nagynak számít. Mellettetek sajnos még a színesbőrűek is jobban néznek ki.

Nem beszélve a fellépés hiányáról. Csak néztek, és kezdeményezzenek a csajok, mert ti nem mertek.


Nincs férfi a magyarok között, azért.

2016. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
nekem csak volt magyr pasim, de mint rendes, csinosabb nőt mind áthintáztak. Lehet hogy a négerek normáliusabbak?
2016. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#7


Hahaha, ezen jót nevettem :D


Ezt kukkantsd csak meg... :D

[link]

2016. okt. 7. 18:46
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

7: haha, ez mind bemondásra megy. Ki tud nagyobbat hazudni.

De az a fájdalmas igazság, ha kiveszem az átlagból a romákat, jó lesz az oda 10 centinek is.

Dobj egy ilyet arról is légyszi, hogy 20-40 között hány fog jut 100 főre! Ott se leszünk az első háromban.

De az mindig dobogós, hogy mennyi az elhízott.


Röhöghetsz, de ha a magyar pasik nem lennének mélyen átlag alatt, nem futnának a magyar csajok külföldiek után, mikor minden sarkon 8 szingli pasi van.

2016. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!