Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Javíthatnék a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javíthatnék a társkeresési esélyeimen, ha hitelre vennék egy középkategóriás kocsit, meg egy lakást felújítva?

Figyelt kérdés

Sajnos most egy rozoga házban élek, egyszerű, amióta megépült nem volt felújítva, mert ugye pénz kellene, nem is kevés.

De azért dolgos ember vagyok, tavasztól őszig mezőgazdasági munkát végzek, télen favágó vagyok.

Szóval mindig van mit csinálni.

38vagyok.

Sok nő azt mondja mikor írok nekik az oldalon, hogy hát és elkezdik körbeírni, a ház régi is, meg nincs felújítva, és sorolhatnám.

Ha új életet kezdenék, persze nagyon sok pénzbe kerülne, amit hitelként kéne visszafizetnem, esélyem lehet normális nőt találni?

Vagy esélyem lehet hogy esetleg több nő is szóba álljon velem, és több randim is legyen?



#valóság #ismerkedés #sajnosilyenavilág
2017. jan. 15. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10: ok, egy kicsit akkor elbeszéltünk egymás mellett.


Mondjuk tényleg kezd idegesítő lenni, hogy mindenki azt gondolja azért nincs párja, mert nincs pénze.

2017. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, az adósok börtönében elég nagy eséllyel találnál társat, főleg a zuhanyzóban.
2017. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
van olyan hogy adósok börtöne ???
2017. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

már nincs


[link]


de a közmondást nem aktualizálták :)

2017. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne olyan férfi, aki másnak akarna látszani, mint ani, mert nem türöm a hazugságot.

B), olyan férfi sem kéne, aki a - nemlétezö - pénzével akarna villogni, mert az még szánalnas is.


A párom szoftverfejleszto mérnök, rohadt sokat keres, mégis albérletben élunk, meg vonattal közlekedünk, és?


Hanyagold azt a csajt, akinek csak a pénzed kell, én tök jol ellennék egy gazdaságban is, mert ismerem és szeretem (gondozni is) a haszonállatokat, egyetemista koromig nekünk is volt egy csomo. Ha a párom ilyesmivel foglalkozna, az sem zavarna, söt...

2017. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nos szerintem javìtana! De ne tedd hitelt ne vegyél fel...volt jó autóm hitelre összetörtem hitel maradt autó nincs...De randira, közös programokra kell egy autó szerintem. Egy rozoga hàz rosszabb mint egy jó hàz a szülőkkel.
2017. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!