Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JohnnyBoy002 kérdése:

Mit tegyek, hogy ha nem érdeklődik senki se utánam?

Figyelt kérdés
22 éves leszek nem sokára. Középiskolában soha senki nem barátkozott velem. A baráthiányon kezdek túl lépni, de nagyon magányos vagyok. Jó lenne egy női társaság akivel el lehetne mozdulni erre-arra meg már kezdek családra is vágyni. Viszont utánam sohasem érdeklődött egy nő sem, nagyon ronda és buta pasas vagyok. Most kezdődött esti suli, tegnap már halottam, hogy egy ásik fiúhoz oda ült egy lány, kérdezgette, én meg soha senkit nem érdeklek. :(

2016. szept. 15. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Legyél nyitottabb az ismerkedésre.Mosolyogj többet,kedvesebb is lehetnél másokkal szemben. Nyugodtan kérdezz a társaidtól az esti suliban,akár a tananyaggal kapcsolatban,vagy a tanároktól...
2016. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tartozol a leghelyesebb 5%-ba, akkor ne várd, hogy bári "érdeklődjön" utánad. Persze lehet barátnőd, de van egy rossz hírem: fel kell állnod a kanapéból és tenned kell érte!
2016. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
2016. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Noren!


Csak ha csaj vagy!

2016. szept. 15. 13:48
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
Megnézem....Nem, férfi vagyok.
2016. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnél neked kell kezdeményezned, hiszen te vagy a férfi.
2016. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az se ér semmit, próbáltam már :(
2016. szept. 15. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor, várj a csodára!!! :D
2016. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És hányszor próbáltad már? Kétszer? Te nem emlékszel rá, de elmesélem, hogyan tanultál meg járni; egyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs egyéb dolgod.
2016. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!