Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Mit vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mit vártok el külsőre egy pasitól egy ismerkedős netes oldalon, ami felkelti számotokra az érdeklődés vágyát?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam már ezen, itt is olvasni néhány hozzászólást a témában.

De az biztos hiába rakok ki normál, vagy sportosabb képeket, olyan is van mikor a Suzukiban ülök(szóval autóm is van), még sem írnak vissza, vagy pár levél után elfelejtenek válaszolni.

Akkor írjátok már le légyszíves, mi az amivel egy átlagos pasira felfigyeltek.

A kinézetemmel semmi probléma, sportos kinézetem van, és az arcom is átlagos.



2017. jan. 15. 15:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Jó, de most ne a gazdagokat emlegessük, hanem átlag, dolgozó emberekről van szó.

Szétnézel az utcán, elég soknak(köztük sok melósnak is), van barátnője, némelyiknek igen csinos is.

Akkor viszont ezek az oldalok vagy akik rajta vannak, miért ilyen hozzáállásúak az ismerkedésben.

Szóval átlagos pasi ír átlagos lánynak, de mégsem elég az, amit az átlagos pasi tud nyújtani.

De csak az ilyen oldalakon, és élőben meg mást látni, majdnem mindenkinek van barátnője.

DE miért?

Erre tudnátok választ adni?

2017. jan. 15. 15:31
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
Annyi, hogy találja meg, ruhában mi áll neki jól,hajban ugyanez.Ha bőrprobléma áll fenn, menjen szakemberhez-nőre ugyanez igaz-.
2017. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A bőrprobléma,nem feltétlenül annyi,"hogy forduljon szakemberhez"!Van,amin nem,vagy csak kicsit tudnak segíteni.
2017. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

"Annyi, hogy találja meg, ruhában mi áll neki jól,hajban ugyanez.Ha bőrprobléma áll fenn, menjen szakemberhez-nőre ugyanez igaz"


Ember... hidd el jártam az ország 3-4 legjobb magánrendelésén, mert úgy éreztem, hogy ez nekem bármit megér. Volt ami segített, volt ami használhatatlan volt, de nem lettem tökéletes.


Másrészt viszont ha azt mondom, hogy ne legyen a nő elhízott, akkor mindenféle mocsok vagyok, pedig ahhoz még rendelés meg szakember sem kell, mégis hallgathatom, hogy elfogadás így, meg tolerancia úgy.



Tegyünk már különbséget aközött, amin valaki tud változtatni (frizura, testsúly, ruházat) és aközött, amin nem lehet (testmagasság, bizonyos alkati jellemzők, pl hiába akar egy rövid lábú lány hosszú combokat, vagy az egyéb genetikailag determinált dolgok)

2017. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Most lehet le leszek savazva, de a durván aknés bőr nekem sem épp vonzó.

Nem azt mondom, hogy nem nézek el pár mitesszert vagy pattanást mert az mindenkinél előfordul.

Legalább próbálja minimalizálni a pattanások számát.


Nem árt ha van egy kis haj a fején, de ha feltűnően kopaszodik, akkor jobb ha letolja az egészet.


A magassága nekem teljesen MINDEGY(!), szemszíne, hajszíne szintén.


Ezen felül normál súlya legyen a magasságához mérten.

Szerintem nem megugorhatatlan elvárások...

2017. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Olyan szánalmas mindenki aknékkal jön miközbe rohadtul nem ezt nézik a lányok, a szintet nézik, ha az összhatásod, arcod 10/9 alatti akkor csak nagyon teperve, nagyon kis esélyel írnak vissza, érdeklődnek, mindig a tökéletesekkel foglalkoznak, aki egy kicsit is lemaradva van, általába én vagyok ez aki 1 szintel ez alatt van, annak már sokszor kell könyörögnie, kűzdenie, egy minimális érdeklődés, válaszolgatást már megkapok, de amíg nincs kint kockahasas, profi helyen készült retusált képeim, menő kocsival pózolva, addig alig vesznek emberszámba, és még azok is lekopnak előbb utóbb akik hűde megtalálták bennem a jót dumával jönnek...
2017. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os, te esetleg szívesen csókolgatnál egy ragyás fejet?


Majd én eldöntöm nekem mi nem tetszik, jó? :)

2017. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

11# "Szóval átlagos pasi ír átlagos lánynak, de mégsem elég az,..."


Hát te nagyon naív lehetsz, ha úgy gondolod, a nők az átlagpasasokért vannak a társkereső oldalakon, amikor már így is korlátlan számú, átlagos adottságú férfi közül válogathatnak, akik körülveszik őket.


Ők azért regisztrálnak, hogy (még) jobb férfit foghassanak, egy egészen különlegeset. Különleges férfinak számítasz bármilyen téren? Nem? Akkor felejtsd el a társkereső oldalakat!

2017. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, valaki mondja már meg legyen oly kedves, hogy mi az a rettenetesen sokkoló elvárás ami miatt le lettem pontozva?
2017. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Inkább azt tudom elmondani, mi az, ami kapásból taszító számomra:

- feszítős, pózolós kép (ha félmeztelen, akkor pláne)

- tükörből készült fotó

- autóval, motorral, pénzzel, fegyverrel, egyéb hasonlókkal történő pózolás

- agyoneffektezett képek

- olyan kép, amiből SEMMI nem látszik


Szerintem a legjobb egy olyan kép, ami viszonylag hétköznapi helyzetben ábrázol, normálisan látszik az arcod és MOSOLYGÓS.

2017. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!