Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik képet néznétek meg alaposabban egy társkeresőn? Ha egy discoba lenne közös kép a dj-vel, csajokkal, vagy egy baráti társaság együtt bográcsozik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Baráti társasággal.

N/30

2017. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Amin egyedül van, vagy háziállattal, cica, kutya, hörcsög. :D

De ha már muszáj választani a három közül, akkor ahol bográcsozik a barátaival, de egyik sem hívná fel a figyelmemet.

2017. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is a baráti társaságra szavazok
2017. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor egyre gondolunk :) 2: Téged mi hozna ,,lázba"? :D


Vannak solo-ba is képek, kutyám is van, de inkább baráti társasággal készült fotókat teszek ezek után ki. Párat, nem 20-t.

2017. jan. 16. 18:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a baráti társaságos a jobb. De én is inkább az egyedülire szavazok. Elég rémes, mikor bogarásznom kell egy fotón, hogy melyikük az, akit nézni kell.
2017. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Dj-s, csajos képen pózoló srácok nekem azonnal skip

22/L

2017. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt imádom, most kicsit elkanyarodva, amikor a lányok csak a fél arcukat fotózzák, vagy napszemüvegbe selfie-znek, de vagy 8 képen át ... :/ na az kiakasztó.
2017. jan. 16. 18:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Hidd, el, ez ugyanolyan kiakasztó női szemmel nézve, ha palik csinálják. Mert bizony ők is csinálják...
2017. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt imádom, amikor a srácok a haverjaikkal teszik fel a menőzős képeket aztán próbáljuk meg kitalálni, hogy melyik ő...

Aki nem képes egy normális fotót EGYEDÜL magáról kitenni, hanem valamilyen erősítés kell nekik csöcsös csajoktól, vagy haveroktól, mert azok nélkül egy senkinek érzi magát, az nekem nem kell

2017. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Vágd ki magad a képből. Társkereső pl badoo nem is enged olyan képet feltenni, ahol több ember van.
2017. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!