Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a bepapucsosod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a bepapucsosodott haverokkal, ha van barátnőjük? Szinte sehova nem jön velünk, mindig együtt lógnak. Előtte meg mindig nekem jött sírni. Nem ezt vártam volna tőle.

Figyelt kérdés

Amikor nekem lett pasim, én továbbra is eljárkáltam velük, sőt, a pasimnak is igénye volt, van továbbra is a barátaira. Mi egy társaság vagyunk, én vagyok a lány, és még 3 fiú, mindig, mindenben együtt. De most ebből ketten kiváltak, még az egyik nem is annyira, de a másik nagyon... pedig amíg nem volt a nő, totál mindig velem volt. Nehogy félreértsetek, örülök, h van valakije, de ne hanyagoljon már el... eddig szerette a bulikat, most hirtelen bezárkózik. Múltkor iszogattunk az egyik fiúnál, és ők is otthon voltak, de nem jöttek volna el... és kiosztottam, h velem ezt nem csinálhatja... mert ha majd nem lesz a nő, akkor is nekem fog sírni? Azt már nem...


23L



2014. jan. 28. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit csinálni, csak max. megvárod míg észhez tér... gondolom sokáig volt szingli és ilyenkor az emberek bezsonganak ha összejön a dolog és sülve-főve együtt. Aztán ez 3-4 hónap alatt lecsillapodik és hiányzoni kezdenek majd a haverok, úgyis vissza fog térni, keresni fog.

Bár van 1 olyan fajta ember, aki pár mellett nem igényli pl. a kemény bulizást, alkohollal, nem hiányzik neki.

Lehet, hogy ő szívesen találkozna, de nem biztos hogy partizni, csak dumálni, együtt lógni. Viszont lehet hogy mindig csak ugye a szokott bulizásra hívjátok és akkor inkább elmarad (főleg ha a barátnő részéről is ez elvárás).

Max. én még megpróbálnám egy szimpla beszélgetésre invitálni, hátha ez a gond, hogy rájött most ez a "komolyan gondolom a kapcsolatot és mindenáron meg akarom tartani, felnőtt vagyok nem kell buli" -feeling.

Aztán ez a baj, láttam én ezt már pár embernél, egy idő után lecseng.

2014. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit tenni. Nekem a lány barátnőm is ilyen volt (azért csak volt, mert mostmár nem tartom a barátnőmnek)... Pasija előtte mindig velünk volt, jött velünk mindenhova, ő volt a legnagyobb bulizós. Aztán lett barátja, aki még azt is kikötötte neki, hogy ne részegedjen le, mert szaít vele -.-'

Az utolsó fél évben kb 2X jött velünk bulizni és azt is úgy, hogy szinte könyörögni kellett neki. Élőben nem beszélgetett velünk, mindig sietett a pasijához (egy egyetemre járunk), már telefonon se hívott minket és még facebookon se volt hajlandó időt szakítani ránk. 100X elmondtuk neki szépen és csúnyán is, hogy ez igy nagyon nem oké . Aztán volt egy alkalom mikor betelt a pohár és megmondtam, hogy részemről vége a barátságnak.

Remélem veletek máshogy lesz.

2014. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert pl. engem a pasim tuti h elhagyott volna, ha korlátozom abban, h a haverjaival lehessen... meg nem is tette volna meg. Nekem is fáj és rosszulesik, h sokat akar velük is lenni, de nahh.. ez van... jaja, sokáig szingli volt a pasi, és előtte nagy nőcsábász volt. Azt nem tudom, h én h nem tudom így elvenni a pasim eszét :D
2014. jan. 28. 13:22
 4/15 A kérdező kommentje:

Az a szerencse, hogy ő még akar találkozni. De ez a szombati iszogatás is nyugis lett volna, szóval.. nahh..


Amúgy velem előtte is volt már ilyen, h egy barátnőm bepasizott, és még a kávézásra is magával hozta, amikor mi női témákról akartunk beszélgetni, mert a pasi nem tudta elképzelni, h mi miről beszélgetünk annyit. Na nekem ez is sok volt... meg diszkóban is elmentek szexelni, én meg tök egyedül ottmaradtam, hát tutijó volt... komolyan... :(


Szóval ezt most nem akarom.

2014. jan. 28. 13:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan közös programokat szervezni, amire együtt eljöhet a párjával?
2014. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a másik, hogy volt, hoyg megbeszéltük, hogy csajos buli erre kitalálta, hogy jön a barátja is, merthogy ugyanúgy tudunk attól még beszélgetni. Nem értette meg, hogy de úgy nem lehet mindent kibeszélni! Sajnos kikell várni, hátha észbe kap a barátod. Az enyém nem kapott :) Majd ha szakítanak, akkor észreveszi, hogy hopp, 1 barátnője se maradt.
2014. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mi sose mondtuk, hogy nem jöhet...
2014. jan. 28. 13:30
 8/15 A kérdező kommentje:

Mármint ezt most nem a barátnős beszélgetésre értettem.


Amúgy amikor írom neki, hogy akkor jön-e ide meg oda, akkor írja, hogy neeem, az nem egyes szám már, hanem többes.... hehh.. ez is kiakaszt...

2014. jan. 28. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:

üdv a való világban:-) Kevés sírig tartó barátság van, pláne ellenkező neműek között.

Nem értem mit rinyálsz, ha féltékeny vagy a barátaid kapcsolataira, akkor te sem lehetsz valami megértő, inkább hisztis púppá válsz a hátukon, aki mindig elvárja, hogy körbeugrálják.

2014. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked se lehet sok barátod, illetve nem volt részed sok szép élményben, de ez nem az én bajom :D
2014. jan. 28. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!