Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 és 22 év közötti lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 és 22 év közötti lányok! Mit vártok egy férfitől az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Ha leszólít titeket egy srác az utcán, és ti azt válaszoljátok, hogy "van barátom", holott nincs, milyen választ vártok tőle?

2017. jan. 16. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi, szia, szép napot.
2017. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Bocs/elnézést, szia!
2017. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem semmilyet! Fiatal lányok akik zavarukban vagy fiatalságuk okán tapasztalatlanok ez az egyetlen "jo duma" a hárításra. Idővel ez majd finomodik, egyre több jó hárító praktikája lesz. Szóval sok sikert és izgalmas élménysorozatot kívánok a női nem megismeréséhez ;)
2017. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
frappánsat, oldja meg, legyen kreatív, közvetlen, adja önmagát
2017. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettetek. Aki leszólít titeket, mondjuk úgy, bejön nektek, nem akarjátok elküldeni, hanem "tesztelitek", már ha létezik ilyen. Mit vártok tőle?
2017. jan. 16. 20:13
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Tetszelitek?
2017. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam már olyat, hogy amikor egy lány azt mondja, hogy van barátja, az csak hazugság, hogy megnézze, mit lép a srác. Tökös-e, vagy sem.
2017. jan. 16. 20:20
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Velem egyszer fordult elő, hogy egy lány azt mondta nekem,amikor leszólítottam, hogy "van barátom", mire csak annyit mondtam, hogy "akkor én nyertem, mert nekem több barátom van". Szegény csaj kissé lefagyott, erre nem számított, de már nem kellett válaszolnia, mert mire megtehette volna, addigra már faképnél hagytam.
2017. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
aki ezt eljátsza az egy gyermeteg, játszmázós .... khm hölgyemény, köszönöm nem kell, következő!
2017. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez biztató :D
2017. jan. 16. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!