Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a jó női ideál? Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó női ideál? Nagy elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Az ideálom, aki: 1. Intelligens, művelt. (akár diplomás, bár az intelligenciával nincs annyira összefüggésben, anélkül is lehet az) 2. Ne legyen neki nyüg a takarítás, rendrakás, természetes és rutinszerű dolog legyen. 3. Szeressen főzni, természetesen tudjon és változatosan is, kérdezés nélkül rendszerű legyen. 4. Külsöleg nem kell nekem se cicababa, se modell csaj semmi ilyen nem érdekel, nem kell gyönyörű szép arcúnak se lenni. Az sem érdekel, ha nincsen szemet gyönyörködtető, nagy mellei, nem érdekel. Egyetlen egy fontos, hogy azért normális méretű, de formás hátsóval rendelkezzen, tehát deszka nelegyen hátul és ne legyen molett se a hölgy. 5. Igényes legyen, nőies, adjon magára, ne hisztizzen, talpraesett, hűséges és őszinte legyen.

Tehát a kérdésem az, hogy nekem hatalmas nagy elvárásaim vannak vajon? Létezik ilyen nő?


2016. dec. 20. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Külön-külön mind van, de így egyben..


Sajnos az inteligensek között sok az olyan aki olyan külsőre és viselkedésre is, mint a jó öreg Szkubidú rajzfilmekből Velma. (tudod az a nerd feminista csaj, akit a többiek messze nem bírnak, de egyedül annak van agya)

És sokuk turbófeminista, ami kizárja a háziasságot. Főzés? Ugyanmár, az csak a régi bigott rendszerben volt. Étterem a minimum. Lehetőleg "egzotikus".


A "szép" csajok többsége bazi rendetlen, masszívan leszarják a rendet, egyedül a saját külsejük ami számít. Amit te fizetsz...


Az ötös pont sokaknál kiesik, mert "ő attól nő, ha hisztizhet" - pontosabban akkor, ha ő rinyál te meg ugrasz is a bankártyádért és irány a pláza.


Hűség az manapság nincs. A régi bigott, hímsoviniszta világ elvárása csupán.

2016. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Létezik, egy régi barátnőm is ilyen volt, és még jól is nézett ki. A kérdés inkább az, hogy te mit tudsz adni neki, ha ezeket elvárod.
2016. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Még szép hogy létezik, de nekem ez nagyon diszkrimináló, hogy a nő szó nélkül főzzön és takarítson.

Te tudod ezt férfibe, törődsz magaddal, izmos vagy, jó állásod van.

Majd találsz valakit :)

2016. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: Én mit tudok neki adni? Én ugyan ezeket megtudom adni. Én főzök, mosok, takarítok, mosogatok mindent megcsinálok. A belsőleges dolgokat, amiket írtam az mind meg van bennem. Na jó az intelligenciát leszámítva, de azt csak azért, mert nem vagyok egoista, ezt mindenki maga dönti el.
2016. dec. 20. 18:00
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló. Nincs semmi ilyenről szó, de ez régen így működött. Most már inkább úgy isznak, mint az apjuk. Én csak azért is gondolok ilyenekre, amit kérek, mert a gyereknek főtt kaját kell enni mindig és tisztaságban lenni. Ami persze önmagunkra igaz. Mi az, hogy elvárás? Ez a normális is, ha az ember tisztaságban él és nem sok sz*r mű kaját eszik. persze én is ugyanúgy besegítek a takrításban és ha úgy dolgozik meg is főzök én.
2016. dec. 20. 18:02
 6/19 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, osztozom a véleményedben, valami hasonló van sajnos. Tisztelet a kivételnek. :)
2016. dec. 20. 18:03
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

1-es! Nő vagyok, de ezen a dumán borultam! :DDDD


Én is utálom a feministákat, főleg a kettős mércéjük miatt! :D


Kérdező!

Sajna én sem vagyok túl házias, sem rendszerező karótnyelt egyed, de azért a tisztaság alap. Szeretek főzni, a bevált kajákat főleg, nem vagyok biob***zi, de magyart veszek többnyire, piacról. Műveltnek tartom magam, van önálló véleményem mindenről, ha pedig nem tetszik valakinek akkor sarkon lehet fordulni. Az érveket szeretem, akinek a nézőpontja szöges ellentétje az enyémnek, azt el tudom fogadni.


Nekem nincsenek nagy elvárásaim sem a barátaim felé, sem a pasik felé. Egyszerűen csak legyen kedves, becsületes és biztonságot nyújtó. Nem vagyok sem modell, sem cicababa, a smink nálam kifújt egy szempillaspirállal meg néhány jóillatú parfümmel. Az arcom szép, nagy melleim vannak, és van egy méretes kerek hátsóm is, amit imádok! :) Én molett csajnak tartom magam, szóval nem vagyok az eseted. Igényes vagyok, nőiesen öltözködöm, ragyogok, sugárzok. :)


Szerintem ha ennyi kitételt fektetsz le, akkor nagyon sz**r és magányos életed lesz. INkább egy olyan embert keress, aki nem a szabályaidnak felel meg, hanem akibe fülig beleesel, de lövésed sincs, hogy miért szereted őt! :))))

2016. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves hölgyem! Amiket imént leírtál számomra teljes mértékben kielégítő. Azért részleteztem ennyire, hogy mindenki értse minek mi a miértje. Nekem a szándék is nagyon sokat számít, a hozzáállás, az ambíció. A magánytól nem tartok, mert azért én nem vagyok annyira elveszett és igen is szeretnék családot is. Valamint a molettet azt azért írtam, mert másra gonbdoltam ... csak senkit nem akartam sértegetni. :)
2016. dec. 20. 18:25
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 42 és 32%-os, örülök hogy egymásra találtatok, valószínüleg nem vèletlenek ezek a válaszadási arányok :) Úgy tűnik tökéletesen kiegészítítek egymást a hülyeségeitekkel! :)
2016. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Férfi: Igényes legyen, férfias, jó cuccokat hordjon, ne panaszkodjon, legyen önálló (gondoskodjon magáról, ergo ne kelljen rá főznöm, mosnom, takarítanom, hanem automatikusan felezze meg velem a házimunkát...), hűséges és őszinte legyen.

Emellett legyen intelligens, nem kell hogy egy adonisz legyen, de azért legyen magas meg egy kicsit legyen kigyúrva, nem kell izompacsirtának lennie, de azért ne legyen macis.

Tehát a kérdésem az, hogy nekem hatalmas nagy elvárásaim vannak vajon?

2016. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!