Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy 25 év fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy 25 év fölött nőként már nagyon nehéz párt találni, mert a korban illő, valóban normális férfiak már elfogynak akkorra?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

25 vagyok és a nők kerülnek... :(

Vagyis pontosítanék az olyan nők akik nekem is tetszenek mind külsőre mind belsőre...

Sajnos egyik oldalon sem fogom lejjebb adni az igényeim mert, nem megyek bele egy olyan kapcsolatba ahol boldogtalan vagyok...

De nem adom fel nyitott szemmel járok egyszer hátha...

2017. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
HaHaHa. Teljesen hibás a megállapítás. 30 éves vagyok és ragadnak rám a pasik mindenféle korosztályból.
2017. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2017. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Az én párom 28, én 20 múltam, idèn házasodunk. Ő sem talált látod annak idején rendes nőt, sok a lehúzós ribizli.

Nőként a pasikból meg a hűtlen.

2017. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!