Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők szerelemre, a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerelemre, a férfiak szexre vágynak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt azért ilyen általánosságban nem lehet mondani. Szerencsére...
2010. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Saccperkábé nagyjából igen, de vannak másodlagos érdekek és rendhagyó esetek is...
2010. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze, általánosítsunk nyugodtan... ez így nem korrekt. a válaszom: nem.
2010. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem!Ez egy hülye általánosítás!
2010. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatban dudákra vágyok.
2010. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NEM!
2010. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A szavak stimmelnek, a sorrend nem. Helyesen: a nők, a férfiak szerelemre, szexre vágynak egy kapcsolatban.
2010. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sztem mindkettőre! Egyébként a hosszú kapcsolatokat mégsem csak ez tartja össze,hanem az is hogy nem akarnak egyedül maradni - ezt már dr.csernus is megmondta!
2010. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Normális esetben a szerelem együtt jár a szex-el,és a szex is a szerelemmel(persze ha valódi párkapcsolatról beszélünk)!!Vannak olyan esetek,amikor csak a szex tartja össze a párokat,és igen,van úgy,hogy az egyik fél csak a szex-re vágyik,még a másik érzelmeket is akar!!De nem feltétlen a férfi vágyik könnyedebb kapcsolatra,esetenként a nőre is vonatkozhat ez!Szóval én sem tenném ezt a kijelentést,mert nagy általánosságban így ez nem igaz!(Hál Istennek!!!! :) :) :) )
2010. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon fontos az érzelm. Szerelem nélkűl nem lenne jó a sex.Ha valaki anélkűl sexel(mondjuk akinek sok a egy éjszakás kalandja) az könnyen kiéghet!De ez már más téma
2010. jún. 20. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!