Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire utal, ha valaki élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha valaki élőben keresi a társaságomat, jókat beszélgetünk, de online ez nem működik? O. O

Figyelt kérdés

Ő egy srác a munkahelyemen, amúgy jól kijövünk, de online sokszor csomó ideig nem válaszol, van, hogy megnézi az üzenetet, és csak egy jó pár perc múlva reagál, meg előfordul, h pár percenként lekapcsolódik.

?

Valakinek tapasztalat, vélemény?

(L)



2017. jan. 22. 05:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg mi van élőben,nem az ami neten van.Pl. én is utálok írni,írásban beszélgetni a másikkal,nincs türelmem hozzá,nem érdekel,nem a net a legfontosabb dolgom.
2017. jan. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

1. nem a neten kell élni az életedet!!!


2. "van, hogy megnézi az üzenetet, és csak egy jó pár perc múlva reagál, meg előfordul, h pár percenként lekapcsolódik. "

az előző pontra utal, nem a neten éli az életét, nem fontos számára a net, vannak elfoglaltságai és nem lóg állandóan a neten


3. az élő dolog a lényeg! ha ott keres, akkor mit izgat téged, hogy neten nem annyira aktív, ja persze, a ti generációtok már netfüggő, így érthető!

2017. jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Van facem,îrok is ha ugy van. De nem nagyon szeretek îrni. Nalam is van hogy pl jatszok a gyerekkel,sétàlok a kutyàval vagy ép fôzôk és nem reagàlok. Nem lepek ki igy a màsiknak azt mutatja hogy elolvastan.

Ne îrj neki ha nem muszàj. Ahogy îrtàk nem a neten éli az életét. A lényeg hogy élôbe jol megvagytok.

N25

2017. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en is jobban szerretek eloben mert ugy latom h milyen hangulatban van akkor csak velem beszel az illeto nem pedig chattnel lehet h massal van stb beszelgetesnel latom a reakcioit igy tudom h milyen temat hozhatok fel v vmi eppen kellemetlen tema lenne.
2017. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
"van, hogy megnézi az üzenetet, és csak egy jó pár perc múlva reagál," A bunkoja! Pedig tudhatná, hogy gondolkodás nélkül és azonnal! És egyátalán!!!!!!!!!!! (Te végiggondoltad, hogy milyen hülyeségeket kérdezel?)
2017. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó, már ne is haragudj, de szerintem ha valakinek 10+ perc kell egy válasz átgondolására, az nem normális :) szóval igen, belegondoltam.
2017. jan. 22. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

"utolsó, már ne is haragudj, de szerintem ha valakinek 10+ perc kell egy válasz átgondolására, az nem normális :) szóval igen, belegondoltam."


de abba gondolom nem gondoltál bele, hogy csak annyi ideje van, hogy leolvassa az üzidet, a válaszra meg nincs ideje, vagy lehet, hogy el se olvasta..stb.


nőj már fel agyilag kislány, ha meg neked egy netfüggő kell, akkor hagyd békén ezt a srácot és keress olyat, aki minden másodpercét a neten tölti!

2017. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az en parom sem birja a netes irogatast. Eloben mindent megad de chaten szukszavu. Idegesiti, utal "potyogni"
2017. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja mar latom a velemenyedet rola... akkor meg tokmind1 mit csinal neked megvan a velemenyed. De ezekszerint te meg sosem voltam olyan elfoglalt hogy lattad irnak, elolvasod de csak kesobb reagalsz. Vagy telefonrol olvasod el (tehat lattamozza) de mivel beszelget valakivel vagy epp autot vezet nem reagal... akkor higyj ebben. Joejszakat :D
2017. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!