Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb,25 év alatti nőknél miért annyira fontos még ez a mindent elsöprő szerelem, még a 30 feletti érettebb nőknél már kompromisszum, sokszor elég egy mély szeretet, megbecsülés, tisztelet a tűz helyett?

Figyelt kérdés
30 as férfiként volt már részem 20-23 éves nőkkel, mind az elsöprő szerelmet kereste, melyet 1000 ből 1 férfinál ha megtalálják (egyik exüknél megvolt), emiatt dobtak is pár hónap után. Még a 27-30+ éveseknél már nem volt ilyen, elfogadták a hibákat, törekedtek a kompromisszumra, a szexben is nem erőszakoskodtak, hogy napi x menet legyen, hanem inkább a minőségre mentek. Persze itt is vannak olyanok, éretlenek, de több a pozitív dolog azért ebben a korosztályban.
2017. jan. 23. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Megint az általánosítás. Én 22 éves vagyok, a párkapcsolatomban nem az irreális, hosszú távon fenntarthatatlan, elsöprő szerelmet keresem, hanem azt az ember, akivel komolyan tudok tervezni.

Valószínűleg a buta, naiv fruskákra buksz, ezért tapasztalod mindig ezt.

2017. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert 25 év alatt még bőven van időm a lángoló szerelmet, szenvedélyt keresni, nem vagyok rászorulva holmi kompromisszumokra. Még simán kereshetem (azaz, kereshetném, ha nem találtam volna meg) az IGAZIT, tudod, a nagy Ő-t, senki sem fogja azt mondani, hogy de igyekezzek már, ne legyek buta, minek húzom az időm ezzel-azzal-amazzal. 25 (de szerintem amúgy még 30) év alatt bőven van ideje az embernek kísérletezni, keresni, hogy miben tud kompromisszumot kötni, miben nem, mi az, amit igazán keres egy párkapcsolatban.


Meg egyébként is: mikor keresse az ember a mindent elsöprő szerelmet, ha nem ilyen fiatalon?

2017. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha a lány visszamegy az őt 1.5 éve kidobó exéhez (4 év elsöprő szerelem után), mert a lány még halálosan szerelmes belé, a pasinak meg nem lett más párja, így ,,visszaveszi" a nőt? Vélemény? Újra lehet szerelem?
2017. jan. 23. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3.: nem tökmindegy rád nézve?
2017. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: azt nem mondtam, hogy a szerelem minden esetben racionális és logikus. De miért ne lehetne? Az esetedben vázolt helyzetben amellett, hogy a lánynak nincs önértékelése, még lehet szerelmes, őszintén és tisztán. És most nem azért, én 23 éves vagyok, de inkább lennék a szerelmemmel, mint valakivel "csak úgy", mert az olyan "biztonságos". Fenének kell a biztonság, nekem szenvedély kell és vágy, nem akarok egyből hat gyereket szülni neki, én az érzéseket akarom megtapasztalni teljes valójukban és teljes hevükben. Szóval ha nem érzek lángoló szerelmet valaki iránt, én is dobbantanék. Egyébként erősen kétlem, hogy egy kapcsolat, ami kompromisszumra és tiszteletre alapul olyan nagyon boldog vagy kiegyensúlyozott lehetne- bár persze, nyilván az általad leírt szituáció, ahol csak az egyik fél szerelme van jelen, sem hangzik sokkal jobbnak, de ott legalább értem, hogy fiatal és bohó, nem megalkuvó, csak elvette az eszét a sok hormon és romantikus vágyakozás.
2017. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz veluk. HA megsem jon nekik ossze ujra,akkor is uaz a 20oneves lesz aki a mindent elsopro nagy szerelmet keresi.


Es h az elso kerdesedre valaszoljak.30+ra lenyugszik az ember lanya,kikristalyosodik h ki o,addigra van eleg tapasztalata (akar arrol is h a mindent elsopro szerelemmel nem lehet egyuttelni) ferfiakkal,jo esetben tanul a hibaibol,a valasztasaibol,levon bizonyos konkluziokat (ha okos) es pontosabban valaszt,igy kevesebb a megalkuvas is.Ha megis van megalkuvas,ott merlegre teszi h amit cserebe kap,az megbecsulendobb, mint a gyotro nagy szerelem vagy a napi 3egetrengeto szex.Nyugalomra vagyunk,biztonsagra,dramak nelkul.A nagy langolo szerelmeket meg amiket 20onevesen ateltunk,neha elovesszuk es mosolygunk rajta h jeee ilyen is volt,de jo volt,de semmi penzert nem adnam a mostanit erte.Szoval ezt meg kell erni.Pasiknal ez inkabb 40+jon el szerintem.

2017. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 30 leszek, de mindent elsöprő szerelmet szeretnék. :)
2017. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nőként talán lehet olyat találni és válogatni. Férfiként válogatni és elsöprő szerelmet keresni nem könnyű. Akibe igazán szerelmes tudna lenni az ember, annak nem kell az a férfi, az jobbat akar. Tapasztalat. PEdig volt már bőven részem nőkben kapcsolat terén is.
2017. jan. 23. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem zárja ki egymást a kettő. Nálunk pl a kapcsolatban lángoló szerelem van, meg közben mély szeretet, megbecsülés, tisztelet. Miért kellene lemondani bármelyikről is?
2017. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt részem ebben is, abban is. A tapasztalatom az, hogy ha az a "mindent elsöprő szerelem" nincs meg az elején, nem működik hosszú távon nálam. Mert még 5 év után is eszembe jutott és a nehezebb helyzetekben is tudtam, hogy ott van az, és ha ennyire szeretek valakit, akkor átvészeljünk, lesz majd jobb. Aztán volt a másik véglet, amiről te írsz, de ott végig azt éreztem, hogy jött egy nehézség és vajon megéri-e? Kötni a kompromisszumokat, miközben csak megállapodok valaki mellett. Mert lehet akármilyen rendes, kedves fazon, ha csak szeretem, de szerelmes nem vagyok, akkor ennyi erővel lakótársam is lehetne. Vagy háziállatom. Vagy autóm.
2017. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!